Przejdź do treści

Zdecydowałem się na prowadzenie wirtualnego biura

Pomysł na założenie własnej firmy świadczącej usługi wpadł mi do głowy nagle. Poczułem, że to świetne rozwiązanie i zacząłem rozglądać się za lokalem. Ceny najmu były dość wysokie i to powstrzymywało mnie przed założeniem firmy. W końcu wpadłem na genialny pomysł.

Niskie koszty utrzymania biura wirtualnego 

wirtualne biuro wrocławPoszperałem nieco w internecie i dowiedziałem się, że mogłem otworzyć wirtualne biuro wrocław co zdecydowanie mi odpowiadało. Dzięki temu rozwiązaniu mogłem znacznie zredukować koszty związane z wynajęciem lokalu czy zatrudnieniem jakichś pracowników. Co ważne, mogłem również pracować w domu i to nie stanowiło żadnego problemu. Właśnie czegoś takiego potrzebowałem. Skontaktowałem się z firmą, która oferowała takie rozwiązanie i zostałem poinformowany o bardzo ważnych kwestiach. Otóż takie wirtualne biuro zapewniało mi wsparcie księgowe, co było dla mnie ważne, bo na księgowości to ja się jednak słabo znałem. Dodatkowo oferowano przechowywanie dokumentacji co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że to świetny pomysł. Ja to wszystko gubiłem i nie raz szukałem jakichś dokumentów. Dzięki biurze wirtualnemu taki problem nie miał prawa się pojawić. Kiedy uzyskałem te informacje to od razu zdecydowałem się na współpracę. Czułem, że otrzymuję ogromne wsparcie, którego potrzebowałem. Nagle założenie własnej działalności stało się banalnie proste i nie było żadnych przeszkód. O wszystkim opowiedziałem żonie, która była zachwycona moim pomysłem tak samo jak syn. 

Kiedy mój szwagier dowiedział się o wirtualnym biurze to także się na takie zdecydował. Sporo płacił za lokal, którego w pełni nie wykorzystywał. Zapewniłem go, że sporo zaoszczędzi i to go przede wszystkim przekonało. Był z tego rozwiązania także zadowolony.