Przejdź do treści

Zdecydowałam się na wydzierżawienie kopiarki

Zdecydowałam się otworzyć własną firmę. Chociaż miałam kilku stałych klientów i tak miałam problem z utrzymaniem się na rynku. Szukałam oszczędności, gdzie tylko się dało. Ostatnio musiałam sprawić sobie do biura kopiarkę. Poszukałam trochę takich urządzeń i zauważyłam, że ich ceny są bardzo wysokie. Jednakże, w końcu udało mi się znaleźć tańsze i lepsze rozwiązanie.

Wydzierżawiłam bardzo dobrą kopiarkę

niedroga dzierżawa kopiarekZnalazłam firmę, która zajmowała się dzierżawą kopiarek oraz innych urządzeń biurowych. Zapoznałam się z ich ofertą i muszę przyznać, że w ich ofercie znajdowała się naprawdę niedroga dzierżawa kopiarek. Mogłam wybierać wśród bardzo dobrego sprzętu, renomowanych producentów. Taka dzierżawa miała naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim nie musiałam ponosić tak dużych, jednorazowych kosztów związanych z zakupem sprzętu. Dodatkowo nie odpowiadałam za żadne uszkodzenia mechaniczne sprzętu i w razie czego, jeszcze tego samego dnia mogłam domagać się dostarczenia mi sprawnego sprzętu i odebrania uszkodzonego. Zdecydowałam się skorzystać z tej opcji i po znalezieniu odpowiedniego dla mnie urządzenia, od razu podpisałam umowę na najem długoterminowy. Już kilka dni później wybrana przeze mnie kopiarka została dostarczona do biura. Byłam z niej bardzo zadowolona. Kilka osób ostrzegało mnie, że taki wynajmowany sprzęt może być mocno zużyty, ale nie miałam z tym problemu.

Kopiarka, która została dostarczona do mojego biura była w bardzo dobrym stanie. Przede wszystkim była sprawna i działała bez najmniejszych zarzutów. Bardzo szybko nauczyłam się jej obsługi. Teraz musiałam już tylko płacić co miesięczną ratę za dzierżawę. Najważniejsze było dla mnie to, że przy jej dzierżawie nie musiałam wpłacać żadnych kaucji. Jestem bardzo zadowolona.