Przejdź do treści

Zamówiłem usługę wywieziena gruzu

Od półtora roku budujemy dom, w którym wkrótce chcemy z żoną i synem zamieszkać. I nawet nie wiem kiedy przez ten czas zebrało się na naszym placu budowy tyle gruzu. Wszystkie firmy, które u Nas robiły, zrzucały gruz w jedno miejsce. Urosła z tego porządna kupka. Kilka dni temu ostatni fachowcy zeszli już z naszej budowy. Dom jest już wykończony z zewnątrz. Postanowiłem więc zorganizować sprzątanie naszego obejścia.

Gruz wywieziono na następny dzień

szybki wywóz gruzu w bydgoszczyJak się już za coś biorę to nie lubię długo czekać na efekty. Podobnie było ze sprzątaniem terenu wokół naszego nowego domu. Chciałem jak najszybciej pozbyć się tej sterty śmieci powstałej przy wszystkich wykonywanych pracach budowlanych. Rozwiązanie znalazłem bardzo szybko. Od znajomego dostałem namiar na firmę oferującą szybki wywóz gruzu w Bydgoszczy i zadzwoniłem do nich uzgodnić szczegóły. Zaproponowali mi posprzątanie wszystkiego w kilka godzin, więc pozostało mi jedynie uzgodnić z nimi stawkę. Cena okazała się bardzo atrakcyjna, więc od razu umówiłem się na termin. Zaproponowali mi błyskawiczny czas realizacji usługi, bo powiedzieli, że mogą być u mnie już na następny dzień. W kolejnym dniu przyjechała do nas spora ekipa wraz z ogromnym kontenerem na gruz. Wszystko sprawnie załadowali do kontenera a prace porządkowe zajęły im niecałe cztery godziny. Od razu wiedziałem ile zapłacę, bo cenę ustaliliśmy z góry. Nie dziwię się, że znajomy mi ich polecił.

Coś, co tak bardzo mnie niepokoiło, okazało się bardzo proste do posprzątania. Firmie porządkowej wystarczyły niecałe cztery godziny, żeby dokładnie wszystko posprzątać. Rzecz jasna, prace obejmowały jedynie gruzowisko, które powstało przez półtora roku prac budowlanych. Natomiast do pozostałych odpadów zamówiłem pojemniki na śmieci wraz z wywozem, ale te odpady posprzątałem samodzielnie.