Przejdź do treści

Zalety maty masującej

Często poprzez siedzący tryb pracy, za biurkiem lub w samochodzie, odczuwamy wiele dolegliwości. Spięte mięśnie, stres oraz ograniczony ruch, bez wątpienia nie korzystnie wpływa na nasze zdrowie, w szczególności jako pierwszy odczuwa to nasz kręgosłup. W jaki sposób można sobie pomóc? Czy jedynym wyjściem jest wizyta w profesjonalnym gabinecie masażu?

Mata medivon – jaką wybrać?

mata masująca medivonWiększość z nas skupiając się na pracy i obowiązkach domowych często zapomina o odpoczynku po ciężkim dniu. Aby doświadczyć przyjemnego i odprężającego masażu nie trzeba zaraz biec do spa czy umawiać się u profesjonalnego masażysty, gdzie koszty usług nie należą przecież do najtańszych. W tym przypadku najlepszym wyborem będzie mata masująca medivon, w której dostępne jest pięć trybów masażu: klepanie, wałkowanie, ugniatanie, jak również program pulsujący i automatyczny. Dodatkowa opcja to przyjemne podgrzewanie, które służy zwiększeniu skuteczności działania masażu, ponieważ jak wiadomo, ciepło działa rozkurczowo na mięśnie. Urządzenie, jakim jest mata, ma bardzo korzystny wpływ, na nasze zdrowie i ciało a m.in.: przywraca sprawność mięśniom, poprawia krążenie krwi, oraz elastyczność skóry. Jak również wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit oraz przyjemnie relaksuje i odpręża. Mata jest bardzo wygodna i idealnie pasuje na każde siedzenie niezależnie czy to fotel w domu, czy w samochodzie. Matą sterujemy wygodnie poprzez wielofunkcyjny i prosty w użyciu pilot.

Najważniejsze, że z maty można korzystać niemal wszędzie: w samochodzie, w domu siedząc w fotelu lub leżąc na materacu, a nawet w pracy w biurze. W ten sposób możemy zapewnić sobie odprężający masaż w dowolnym momencie, gdy tylko tego potrzebujemy. Każdy z nas przecież potrzebuje chwilę odpoczynku tylko dla siebie.