Przejdź do treści

Zakup tanich artykułów papierniczych

Jestem sekretarką w szkole. Doskonale wiem ile zużywamy tutaj artykułów papierniczych. Co jakiś czas muszę dokonywać ich zakupów. W ostatnim czasie robię to niemal bezustannie. Dostałam wytyczne od dyrektora, żeby znaleźć tańsze produkty, niż do tej pory. Nie zawsze jest to łatwe zadanie do wykonania.

Zrobienie zamówienia na artykuły papiernicze

tanie artykuły papiernicze z wrocławiaW tej chwili znowu musze dokonać zamówienia. Nie do końca wiem, gdzie mam teraz je zakupić. Ostatnio ceny strasznie podskoczyły do góry, a ja mam znaleźć tańszego sprzedawcę. Zaczęłam ich szukać w Internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę: tanie artykuły papiernicze z wrocławia, licząc, ze znajdę taniego dostawcę. Okazało się, że mamy tutaj kilka hurtowni, wiec musze zrobić zapytanie o cenę. W ten sposób będę wiedziała kogo najlepiej wybrać. Potrzebne mi są nie tylko przybory do pisania, ale również papier do ksero. Ten ostatni dużo podrożał. Wysłałam więc zapytania i czekam na odpowiedź. Po jakichś dwóch godzinach zaczęły do mnie spływać oferty. Okazało się na przykład, że w jednej hurtowni jest tańszy, niż w drugiej. Natomiast drugi produkt był tańszy w tej drugiej hurtowni. W ten sposób znowu miałam problem. W końcu przyszła do mnie trzecia oferta. Okazało się, że w tej hurtowni wszystkie produkty były o wiele tańsze. Bardzo się ucieszyłam i zrobiłam w końcu zamówienie. Postanowiłam, że zakupię trochę więcej artykułów, tak na zapas, by nie musieć ich znowu kupować.

Rzeczywiście faktura była dużo niższa, niż poprzednie. Dyrektor bardzo się ucieszył, że udało mi się zakupić te artykuły po niższej cenie. W ten sposób trochę zaoszczędziliśmy. Następnym razem, również będę musiała robić zapytania o cenę, tak by móc zakupić o wiele tańsze produkty. Jak się okazało artykuły papiernicze były naprawdę dobrej jakości.