Przejdź do treści

Zakup szklanek do espresso

Bardzo lubię pić kawę. Nie wyobrażam sobie rozpoczęcia dnia, bez niej. Kupiłam sobie nawet ekspres do kawy. Niestety nie było w komplecie żadnych filiżanek, lub szklanek. Musiałam więc pojechać do sklepu, by takie zakupić. Niestety nie do końca wiedziałam, jakie wybrać, więc zabrałam ze sobą swoją koleżankę. 

Wybór szklanek do espresso

szklanki do espressoPojechałyśmy do pierwszego sklepu, ale niestety nie było tam żadnych szklanek do espresso. W zamian za to były filiżanki do kawy i do latte macchiato. Postanowiłyśmy je zakupić. Niestety po szklanki do espresso musiałyśmy jechać do innego sklepu. Po drodze przeglądałyśmy ulotkę jednego z supermarketu. Tam okazało się, że w swojej ofercie mają takie szklanki. Gdy weszłyśmy do tego supermarketu, to zostały już tylko dwa komplety. Zakupiłam je i w ten sposób miałam cztery filiżanki. Były one bardzo drogie. Niestety na ten drugi komplet musiałam poprosić koleżankę o pożyczkę. Zaprosiłam ją w podziękowaniu na espresso do siebie do domu. Zaparzyłam napój i usiadłyśmy do stołu na plotki. Ciekawe byłyśmy, jak będzie smakowało espresso z tych filiżanek. Okazało się, że było przepyszne. Warto było zakupić sobie takiego typu szklanki. Koleżanka też chce sobie takie sprawić. Może pojedziemy jeszcze raz, to i ja sobie dokupię jeden komplet, na zapas. Muszę jeszcze znaleźć odpowiednie miejsce, do przechowywania, by się nie potłukły. Szkoda by ich było, gdyby się stłukły.

Następnego dnia pojechałyśmy jeszcze raz do sklepu, po nowe komplety szklanek. Tym razem to koleżanka mnie zaprosiła do siebie. Ona miała inny ekspres, ale kawa smakowała również przepysznie. Muszę polecić je jeszcze mojej mamie, ponieważ ostatnio w prezencie kupiłam jej ekspres do kawy, który również robi espresso. Może nawet sama jej kupię.