Przejdź do treści

Zajmuję się wysyłką słodyczy reklamowych do kontrahentów

 

Nasz dział marketingu wpadł na pomysł, żeby do wszystkich naszych kontrahentów wysłać jakieś gadżety na święta. Prezes jednak zdecydował, że mają to być torby ze słodyczami, które przed świętami na pewno będą miłym upominkiem. Mają być dołączone też kartki z życzeniami.

Każdy kontrahent otrzymał torbę ze słodyczami reklamowymi

słodycze reklamoweCały czas współpracuję z naszym działem marketingu i tym razem również miałam wysłać słodycze reklamowe do wszystkich. Współpracujemy z jedną firmą, która je dla nas przygotowuje i miałam sprawę znacznie ułatwioną. Zamówiłam tylko ładne torby świąteczne i kartki pocztowe z gotowymi życzeniami. Prezes osobiście chciał każdą podpisać. Kiedy firma odesłała nam słodycze reklamowe to mogłam zająć się ich pakowaniem i wysyłką. Podpisane kartki już miałam i mogłam zabrać się do pracy. Każdy z naszych kontrahentów otrzyma taką samą paczkę ze słodyczami. Tylko dla radcy prawnego ma być nieco inna. Mam dołożyć tam kalendarz na przyszły rok i piórko markowe. To jest zalecenie od samego prezesa. Kiedy już spakowałam wszystkie słodycze reklamowe i dołączyłam kartki z życzeniami to zadzwoniłam do firmy kurierskiej, z którą współpracujemy, żeby zamówić kuriera. Paczki dotrą na pewno przed świętami a na tym nam przede wszystkim zależy. Kurier pojawił się chwilę przed szesnastą. Wydrukowałam listę przesyłek i po jej sprawdzeniu kurier mi podpisał potwierdzenie odbiory i zabrał słodycze reklamowe do rozwiezienia naszym klientom. To będzie dla nich bardo miła niespodzianka.

Jeszcze wiele słodyczy nam zostało i zostały one rozdane wśród naszych pracowników. Było tam mnóstwo czekoladek, cukierków i bombonierek. Mi wszystko bardzo smakowało i nawet zabrałam trochę dla rodziny. Zawsze zamawiamy pyszne słodycze do firmy.