Przejdź do treści

Zajmuję się rozwodami

Mój tata prowadzi firmę i zdecydowałam się pójść w jego ślady. Tata jest znanym i cenionym adwokatem. Nigdy nie namawiał mnie żebym kontynuowała tradycje rodzinną ale zawsze doceniałam jego pracę i podziwiałam jego umiejętności. Zawsze chciałam być taka jak on.

Zostałam adwokatem tak jak mój tata

sprawy rozwodowe krakówNiestety praca jako adwokat nie zawsze jest kolorowa. W trakcie obowiązków zawodowych spotykam się z różnymi problemami swoich klientów. Tata nauczył mnie, ze nie powinnam się za bardzo angażować emocjonalnie tylko muszę podchodzić do każdej sprawy z dystansem. Najbardziej nie lubię kiedy pojawiają się u mnie klienci, którzy chcą się rozejść. Nie kochają już męża czy żony lub maja inne powody, które uniemożliwiają im dalsze wspólne życie. Sprawy rozwodowe kraków dla mnie są najgorsze. Niestety muszę przyznać, że w dzisiejszych czasach bardzo wiele ich mamy w naszej firmie. Sporo osób rozwodzi się i korzysta z naszej pomocy żeby ustalić wszystkie formalności. Często w grę wchodzi podział majątku czy ustalenie opieki nad dziećmi. Dzięki doświadczeniu mojego taty nauczyłam się jak prawidłowo podchodzić do każdego klienta. Wiem co muszę sprawdzić i jakie pytania powinnam zadawać. każda sprawa rozwodowa czy majątkowa jest inna i do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie. Lubie moja pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Nawet jeśli rozwodów jest sporo i przez to trochę obawiam się o założenie w przyszłości rodziny bo niestety w dzisiejszych czasach bardzo szybko osoby rezygnują z walki o swoje uczucia.

Nasza firma jest bardzo popularna i często klienci polecają nasze usługi. Ja z tatą i z innymi partnerami staramy się każdemu klientowi zapewnić wysoką jakość obsługi. Chcemy żeby wszystkie sprawy jak najlepiej się kończyły dla naszych klientów, żeby byli oni zadowoleni.