Przejdź do treści

Zadbaj o swoje meble młodzieżowe podczas przeprowadzki

meble młodzieżowe

Kupując z mężem nowe, większe mieszkanie, byłam bardzo ucieszona, aż do momentu gdy przypomniałam sobie ostatnią przeprowadzkę. Wielogodzinne pakowanie wszystkich rzeczy do samochodu i jeszcze te poobijane nowe meble. To był istny koszmar!

Jak przewozić meble młodzieżowe?

meble młodzieżoweTym razem jednak, mądrzejsi o poprzednie doświadczenia, dużo lepiej się do tego przygotowaliśmy. Podczas przeprowadzki, przede wszystkim potrzebne są kartony. Nie te wielkie, które później trudno jest unieść, albo zmieścić w drzwiach, ale te o najbardziej dogodnych rozmiarach. Zapobiegając późniejszemu rozrywaniu katonów i w popłochu szukaniu potrzebnych rzeczy, zaczęłam od podpisywania ich z zewnątrz, gdzie co się znajduje. Gdy przewieźliśmy już wszystkie pudła do nowego mieszkania bez trudu odnalazłam niezbędne mi na początku akcesoria, jak chociażby te do sprzątania. Najbardziej jednak martwiłam się o przewóz mebli. Problemem nie były nasze meble systemowe, których rozkręcenie zabrało niecałą godzinę, ale moje zabytkowe krzesła barowe. Upchanie ich w naszym kombi, wiązałoby się z możliwością uszkodzenia delikatnych elementów drewnianych, dlatego namówiłam męża na skorzystanie z firmy zajmującej się przeprowadzkami. Panowie nie tylko pomogli nam znosić meble, ale mieli także ogromny samochód dostawczy, dzięki czemu meble młodzieżowe mojego syna, szafki kuchenne i łazienkowe, stół z jadalni i meble z salonu przewieźliśmy za jednym razem. Moje cenne hokery drewniane dodatkowe zabezpieczyłam folią stretch, aby się nie poobijały i dla bezpieczeństwa przewiozłam je do samochodu razem z kartonowymi pudłami. Po dotarciu do nowego, długo wyczekiwanego mieszkanka, przyszedł czas na wypakowywanie. Najpierw jednak trzeba było poskładać i poustawiać meble. Z trzęsącymi rękoma odwijałam z folii moje stołki barowe i na szczęście, tak jak reszta mebli były one nie naruszone.
Po tym wydarzeniu, przekonałam się, że naprawdę warto korzystać z usług firm transportowych. Przewiezienie wszystkich naszych rzeczy poszło bardzo sprawnie i o wiele szybciej niż wtedy, gdy robiliśmy to na własną rękę