Przejdź do treści

Wykonuję remont domu drewnianego

remont domu drewnianego

Od niedawna pracuję w firmie zajmującej się budowaniem, przebudowywaniem i remontowaniem domów z drewna, jak również domów z bali. Byłą to dla mnie zmiana środowiska. Do tej pory pracowałam w firmie, która zajmowała się tylko domami murowanymi.

Remont domu drewnianego nie jest rzadkością

remont domu drewnianegoJest to coś zupełnie innego, inne jest budowanie i używane technologie. Taka zmiana była dla mnie szokiem. Myślałam, że będzie to bardzo podobna praca, ale jednak nie było tak do końca. Musiałam się wszystkiego uczyć na nowo, ale dzięki temu będę miała szerszą wiedzę i będę umiała robić więcej rzeczy. Nie każdy miał do czynienia zarówno z budynkami murowanymi jak i drewnianymi. Na pewno będzie mi później łatwiej znaleźć pracę. Zatem teraz remonty domów drewnianych to moja praca. Na początku nie dawali mi oczywiście żadnych zaawansowanych prac do wykonywania, tylko takie najprostsze. Z czasem jak nabierałam wprawy i szło mi coraz lepiej to dawali mi coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane prace. Teraz nawet przebudowa domu drewnianego nie jest dla mnie niczym przerażającym, bo wiem, ze jestem w tym dobra. Mamy także coraz więcej zleceń, więc też jest okazja do nauki. Domy drewniane stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne, więc taka jest tego konsekwencja. Remont domu drewnianego nie jest już rzadkością, którą nie spotyka się na co dzień.

Dla nas to coś normalnego i jak zabieramy się do pracy, to wszyscy wiemy co mamy robić. Bardzo lubię swoją pracę i cieszę się, że mogą pracować w firmie, która jest bardzo profesjonalna i fachowa w swojej dziedzinie.