Przejdź do treści

Wyjątkowy ślub w wyjątkowym miejscu

Niedawno poprosiłem moją dziewczynę, najpiękniejszą kobietę na świecie o rękę. Weronika oczywiście się zgodziła. Padła z zachwytu jak zobaczyła pierścionek z brylantem. Kochamy się już cztery lata. Poznaliśmy się podczas spływu kajakowego na Kaszubach. Teraz nadszedł czas na pójście krok dalej.

To będzie wyjątkowe wesele w sercu Kaszub

wesela na kaszubachJuż teraz, rok przed naszą uroczystością nie mamy wątpliwości, w którym miejscu chcemy brać ślub. Będą to oczywiście malownicze Kaszuby, czyli tam, gdzie się pierwszy raz spotkaliśmy i gdzie spędzamy co roku wakacje. Wesela na Kaszubach cieszą się ogromną popularnością. Wszystko przez piękno jakie otacza ten cudowny region. Jest tutaj sieć lasów oraz bogata hydrologia wód powierzchniowych. Mnóstwo jezior i tereny poprzecinane rzekami. Można tutaj zrobić wspaniałe zdjęcia ślubne. Mi się marzą takie o zachodzie Słońca. Wesele na Kaszubach będzie odbywać się w skromnym, kameralnym groni. Chcemy zaprosić tylko naszą najbliższą rodzinę. Rodziców, dziadków i braci oraz kilku przyjaciół, którzy będą naszymi świadkami. Byli świadkami naszego początku związku, to niechaj będą świadkami małżeństwa. Jako facet wyjątkiem jest to, że cieszę się na to wesele, ale naprawdę zależy mi, aby Weronika została moją żoną. Nasze wesele i nasz ślub będzie najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Chcę ją uszczęśliwiać swoją miłością. Będę jej wierny i będę się nią opiekował. Na Kaszubach takie deklaracje będą jeszcze bardziej wiarygodne. Któż z was by nie chciał się żenić w tym miejscu? Chyba każdy!

Każda osoba, która ma sentyment do danego miejsca powinna brać ślub właśnie tam, gdzie człowiek był najbardziej szczęśliwy d drugą połówką. Dla mnie tym miejscem są wspaniałe Kaszuby. Chciałbym, aby ten czas i to wesele było niezapomniane.