Przejdź do treści

Wygodne ubrania firmowe

Bez wątpienia każda firma chce się dobrze kojarzyć klientom i tworzyć spójną całość. Jak wiadomo dźwignią handlu jest reklama, zatem konieczne jest  reklamowanie się na różne sposoby, które przynoszą wymierne korzyści.

Gdzie sprawdzi się ubranie firmowe?

ubrania firmoweIm jest większa firma i lepiej prosperująca, tym więcej środków jest inwestowanych w reklamę, wizerunek czy promocję. Z pewnością idąc do dużej i znanej restauracji, zauważymy, że jej pracownicy maja identyczne ubrania, które nierzadko maja logo firmy. Dzięki takim ubraniom są oni bezbłędnie identyfikowani z daną działalnością. Jeżeli ich wygląd jest nienaganny, aparycja na właściwym poziomie, to na pewno będą pozytywnie kojarzeni z restauracją. Nie mniej jednak na pewno ubrania firmowe są traktowane jako element reklamowy i wizerunkowy, ale mogą też pełnić funkcję ochronną. Fartuchy z logo będą chronić kucharzy przed zabrudzeniem, polary będą chroniły przez zmarznięciem, a zapaski są doskonałym dodatkiem dla kelnerek. Na rynku znajdziemy niemalże dowolny rodzaj ubrań, które mogą się stać firmowymi. Przeważnie na rynku działają firmy, które oferują szeroki asortyment odzieży praktycznej, funkcjonalnej czy eleganckiej. Są to najczęściej koszule, sukienki, spodnie, podkoszulki czy fartuchy specjalnego przeznaczenia dla pielęgniarek, lekarzy lub pracowników gastronomicznych. Na zamówienie klienta są w stanie wykonać dowolny nadruk w każdym miejscu na odzieży metoda laserową. Dzięki temu jest on trwały i odporny na ścieranie.

Co prawda odzież firmowa nie jest obowiązkowa, ale wielu średnich i dużych przedsiębiorców decyduje się je wprowadzić dla swoich pracowników. Koszt ich zakupu mogą rozliczyć w kosztach działalności, dzięki czemu odliczą od niego podatek od towarów i usług.