Przejdź do treści

Wygodne i niezawodne rurki

Mam dwie siostry. Jedną starszą o rok, jedną młodszą o dwa lata. Jestem więc środkowym dzieckiem. Moje obie siostry uwielbiają się stroić. Bardzo dużo czasu spędzają przy lustrze na przebieraniu się i dobieraniu idealnych dodatków do ich kolorowych sukienek wyjściowych. Ja z kolei byłam ich przeciwieństwem. Miałam zupełnie inny styl i ubierałam się całkiem inaczej.

Zakup wygodnych jeansów rurek

jeansy rurki damskieNie wyobrażałam sobie, że założę kiedyś sukienkę, czy spódnicę i będę nosiła jakieś niewygodne bluzki, które łatwo pobrudzić. Miałam bardzo luźny styl. Bluza z kapturem i do tego jeansy rurki damskie, najlepiej z dziurami, to był w skrócie opis tego jak wyglądałam. Uwielbiałam z raz na dwa miesiące wybierać się po jakieś nowe spodnie. Miałam sporą kolekcję spodni, od zwykłych jeansów, po marmurkowe i poprzecierane, po takie z ogromnymi dziurami na całych nogawkach. Jednak tym razem planowałam kupić sobie zwykłe jeansowe rurki, bez żadnych dodatków, zdobień, czy też haftów. Chciałam zwykłe błękitne jeansy, które pasowałyby mi do wszystkiego. Niestety nie zawsze można zakładać spodnie z dziurami, a ja zaczynałam powoli planować pójście na studia, no to musiałam mieć coś stosownego na zajęcia. Weszłam do jednego ze sklepów, w którym akurat były liczne promocje i wyprzedaże. Fajnie zawsze jest kupić coś taniej i później mieć oszczędzone pieniądze na coś innego. Znalazłam spodnie idealnie dopasowane do mojej sylwetki.

Uwielbiam rurki, ponieważ są to dla mnie najwygodniejsze spodnie. Nie lubię luźnych spodni, przez które wiatr wieje i później zimno mi w nogi. Rurki ładnie przylegają, jest mi ciepło i mogę swobodnie się w nich ruszać, ponieważ zawsze dobieram takie z odrobiną elastanu. Jest to ważne, ponieważ wtedy tak szybko nam się materiał nie wyeksploatuje.