Przejdź do treści

Wyciskarka Hurom do soków

 

Jakiś czas temu wybrałam się z całą rodziną do galerii. Nie dawałam rady sama nosić wszystkiego do samochodu, a postanowiłam kupić parę rzeczy do domu przed zbliżającymi się świętami. Nie lubię późniejszych kolejek, dlatego to co mogę staram się kupować wcześniej, jakieś suche produkty na przykład typu makarony.

Najlepsze soki prosto z wyciskarki Hurom

hurom one stopNa wejściu do galerii byłą wystawa różnych urządzeń i moja córka od razu pognała do przodu, jak zobaczyła, że jest degustacja. Okazało się, że można spróbować świeżego soku z wyciskarki Hurom one stop, która była akurat reklamowana. Osoba zajmująca się promocją częstowała ludzi soczkami, które dopiero co zostały wyciśnięte z maszyny. Zaznaczała, że między wyciskarką, a sokowirówką jest ogromna różnica, ponieważ wyciskarka nie traci witamin i jest o wiele bardziej pożyteczna dla zdrowia. Soki są gęstsze, nie tworzy się osad na pół szklanki i sok jest jednolitej gęstości. Również skusiłam się na kubeczek zdrowego soku, ja akurat wypróbowałam połączenie kiwi, ananasa i pomarańczy. Gdy tylko spróbowałam tego soku, to wiedziałam, że wyciskarka znajdzie się w naszym domu. Akurat pasowała jako prezent na święta, więc chociaż miałam wytłumaczenie dla mojego zakupu. Cieszyłam się smakiem soku, ponieważ jeszcze nigdy nie miałam okazji spróbować czegoś aż tak dobrego. Ten sok to było mistrzostwo, nasycony owocami i pełen witamin. Żaden jeszcze nigdy nie smakował mi aż tak bardzo jak ten.

Moje dzieci były bardzo zadowolone z zakupu i nawet same potrafiły przygotowywać soki. Było to bowiem dziecinne proste. W wyciskarce tej wystarczyło tylko raz wrzucić wszystkie potrzebne składniki, nacisnąć guzik startu i oczekiwać aż za chwilę w pojemniku pojawi się pyszny i orzeźwiający sok dla całej naszej gromadki.