Przejdź do treści

Wybór komputera do streamowania

 

Potrzebowałem pilnie drugiego komputera, który miał służyć tylko i wyłącznie do streamowania. Wiedziałem, że jeśli chodzi o streamowanie live w internecie to na pewno nie można oszczędzać na komponentach i trzeba po prostu wybrać te najlepszej jakości. Nie sądziłem jednak, że to będzie takie trudne, aby wybrać po prostu komputer dodatkowy do tego zadania.

Jaki komputer będzie najlepszy do streamowania?

2 komputer do streamowaniaStreamowanie to dzisiaj bardzo popularna branża, która na pewno mocno się rozwija. W internecie można naprawdę wiele znaleźć takich kanałów, które mają na celu rozerwać publiczność oraz przekazać im najważniesjze informacje. 2 komputer do streamowania to idealna opcja dla kogoś, kto rozpoczyna swoją przygodę ze streamowaneim, ale jeszcze nie ma porządnego sprzętu, który pozwoliłby na to. Jeśli ktoś bierze pod uwagę zakup komputera to jak najbardziej warto jest postawić na sprzęt z górnej półki, który będzie mógł być bardzo łatwo wykorzystywany do takich prac. Jeśli ktoś kiedyś będzie zastanawiał się nad sprzętem komputerowym to na pewno do streamowania w internecie warto zwrócić uwagę na parametry takie jak szybkość pracy dysku, procesor oraz odpowiednia ilość pamięci RAM. To wszystko jest bardzo istotne i kluczowe dla każdego, kto faktycznie zamierza stworzyć swój własny zestaw. Powoli warto zastanowić się na pewno trzeba nad ceną, bowiem ma to przecież ogromne znaczenie dla każdego klienta.

Mam nadzieję, że w końcu przekonam początkujących streamerów, że wcale nie jest to takie kosztowne, aby wybrać odpowiedni komputer, który uruchomi praktycznie każdą grę i doskonale sobie z nią poradzi. Cenowo także wychodzi to całkiem dobrze. Wszystko oczywiście zależy od tego, kto jakie ma potrzeby w tym zakresie i w co chce grać na komputerze.