Przejdź do treści

Wspaniałe łóżko dla lalek z drewna

Moja siostrzenica wypatrzyła w sklepie internetowym łóżeczko dla lalek. Poprosiła mnie, żebym jej kupiła jako prezent, bo niedługo będzie obchodzić urodziny. Zgodziłam się i zamówiłam drewniane łóżeczko dla lalek z dodatkową kołderką i poduszeczką. Naprawdę urocze są te mebelki, szkoda że za moich czasów tego rodzaju zabawki były niedostępne.

Bardzo drogie łóżeczka drewniane dla lalek

łóżeczko drewniane dla lalekPodoba mi się to, że moja siostrzenica często uruchamia swoją kreatywną wyobraźnię i sama stara się tworzyć wystrój domku dla lalek. Domek wykonała z dużego kartonu. Powycinała w nim otwory, które są oknami, przykleiła kawałki materiału, służące jako firanki. Zrobiła drzwi, które można otworzyć i zamknąć. Cały domek pomalowała farbami plakatowymi na kolor czerwony. Teraz myśli nad tym, aby zrobić dach ze słomy. Chciałabym podarować jej oryginalne łóżeczko drewniane dla lalek, bo na to zasługuje. Widziałam, że można  w tym sklepie internetowym zakupić także inne ciekawe mebelki, ale są bardzo drogie. Nie wiem, dlaczego tak drobne rzeczy tyle kosztują. Jest to dla mnie absurdalne, że np. za małe krzesełko trzeba zapłacić pięćdziesiąt złotych. Wyliczyłam, że gdybym chciała urządzić takimi mebelkami cały domek dla lalek, to wyniosłoby mnie to około tysiąca złotych. Istnieje też możliwość zakupu samego domku dla lalek, ale cena powala z nóg. Drewniany domek dla lalek kosztuje pięćset złotych i zawiera trzy pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Jest to najtańsza jego wersja. Dobrze, że siostrzenica ma bogatą wyobraźnię i sama projektuje wnętrza domku, używając zwykłych przedmiotów, jak puszki, kapsle, kartoniki.

Zamówiłam drewniane łóżeczko dla lalek dla siostrzenicy z dodatkową kołderką. Powiem szczerze, że te drobne mebelki są bardzo urocze i żałuję, że za moich czasów nie były dostępne. Z drugiej strony, to dobrze, że siostrzenica stara się używać swojej wyobraźni i tworzyć własne projekty. To umiejętność, która na pewno zaowocuje w przyszłości.