Przejdź do treści

Własnoręczne pościele niemowlęce

Szyciem zajmuję się bardzo długo. Moją pasję podziela moja siostra, a więc w pewnym sensie naturalne było dla nas otworzenie biznesu związanego z naszym hobby. Prowadzimy teraz wspólnie sklep internetowy, w którym sprzedajmy swoje wyroby.

Najlepiej sprzedaje się pościel dwustronna

dwustronna pościel niemowlęca handmadeNajwięcej z siostrą szyjemy kocyków i poduszek. Moja dwustronna pościel niemowlęca handmade sprzedaje się naprawdę dobrze. Mój internetowy sklep zdecydowanie nie narzeka na klientów co napawa mnie dumą. Jestem dumna i z siebie i z mojej siostry. Mamy też dużo zamówień na pościele i poduszki z wybranymi przez klientów kolorami i materiałami. Takie zamówienia przyjmujemy tylko raz na jakiś czas, ponieważ nie miałybyśmy czasu na szycie czegokolwiek innego gdybyśmy miały spełniać indywidualne życzenia klientów cały czas. Ale lubię szyć na konkretne zamówienie, bo niektóre z wyborów klientów są naprawdę interesujące. Oprócz tego takie dostosowane do życzenia klienta pościele są oczywiście droższe. W swojej pracowni tworzę różne rzeczy nie tylko dwustronne poduszki i kołdry. Oprócz tego lubię szyć np. śpiworki. Generalnie moje zestawy z jednej strony są wykonane z bawełny, a z drugiej z polaru Minky. Są to przede wszystkim bardzo miękkie materiały, które idealnie nadają się dla delikatnej dziecięcej skóry. Oprócz tego bardzo dobrze utrzymują one ciepło.

Mam nadzieję, że nasz biznes coraz bardziej będzie się rozwijał i zdobędziemy więcej klientów. Wtedy będę z pewnością musiała jednak pomyśleć o tym by zatrudnić kogoś dodatkowego do pracy. Chyba dopiero wtedy razem z siostrą poczujemy się jak prawdziwe kobiety biznesu. W końcu zatrudnienie własnego pracownika jest bardzo poważną sprawą. Z pewnością będę też myślała nad nowymi dizajnami poduszek i pościeli.