Przejdź do treści

Wesele i co dalej

 

Organizacja wszelakich przyjęć, czasem nawet tych niewielkich rodzinnych spotkań to często spora gonitwa, aby dopilnować szczegółów. Jeśli martwimy się już o kilku czy kilkinastu osobowe urodziny czy imieniny to są ze ślubem i weselem? Tu organizacyjny stres i panika może dać nam się w kość. 

Może wynajem organizatora wesel?

organizacja weselNależy zrobić sobie bilans „za” i „przeciw”  i zdecydować. Argumentami na „tak” na pewno będzie większy spokój umysłu i co za tym idzie możliwość duchowego przeżywania przełomowego momentu naszego życia i i jego istoty , a nie skupienie się wyłącznie na bieganinie pomiędzy kwiaciarnią a firmą wynajmującą samochody czy drukarnią robiącą nam zaproszenia. Jest to oczywiście przykład, ale całkiem realny. Jeśli postawimy na firmę typu: organizacja wesel, to na kilku spotkaniach z przedstawicielem firmy omówimy wizję naszego wyśnionego ślubu, usłyszymy co jest realne do spełnienia i jaka jest cena naszych marzeń. Profesjonalista w tym zakresie podpowie również co można dołożyć do naszej wizji, bo niezmiernie ważne czy przyjemne, a co należy skorygować, bo doświadczenie mówi, że w realu się to nie sprawdza wśród weselnych gości. Obszary, którymi na pewno zajmie się organizator to: wybór stylu wesela i motywu przewodniego i co za tym idzie dekoracji sali, kościoła; dobór samochodu Państwa Młodych, rezerwacja sali przyjęcia i wybór menu, oprawa muzyczna, kwestie zaproszeń i upominków dla gości, atrakcje dodatkowe dla gości itp. Wszystko oczywiście w konsultacji z nami i na poziomie naszych oczekiwań.

Dużym plusem jest to, iż zewnętrzna organizacja wesela pozwala nam na trzymanie ów budżetu weselnego w ryzach, w widełkach naszych max możliwości. Dokonana na wstępie wycena eliminuje nadmierne wydatki w trakcie.