Przejdź do treści

Wanny prostokątne do małych łazienek

 

Urządzenie małej łazienki to często duży problem. Zmieszczenie całej potrzebnej armatury tak, by była funkcjonalna, może być bardzo trudne. Zwłaszcza gdy musimy zmieścić tam jeszcze wannę. Chcąc zachować komfort relaksacyjnych kąpieli, trzeba się trochę namęczyć, by wszystko działało, jak należy. Na szczęście producenci wanien mają wiele ciekawych propozycji, które idealnie wpisują się w małą przestrzeń.

Wanna z masażem nie musi być duża

wanny prostokątne z hydromasażemDecydując się na wannę, musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Pierwszym niewątpliwie jest rozmiar. Kiedy w grę wchodzi mała przestrzeń w łazience, musimy wymierzyć wszystko, co do centymetra. Nikt nie chce kuć nowiutkich kafli, dlatego że kupił za małą wannę. Następnym ważnym elementem jest kształt. Często lepszym pomysłem jest wstawienie małej narożnej wanny. Często instalacje uniemożliwiają zamontowanie innej niż narożna. Bardzo modną aktualnie rzeczą są wanny prostokątne z hydromasażem. Z racji na niższe koszta niż przed laty, nie są już dobrem luksusowym zarezerwowanym dla najbogatszych. Już teraz każdy może sprawić sobie masującą wannę, która w każdej chwili ukoi nasze zmęczone mięśnie i pomoże się zrelaksować po całym dniu ciężkiej pracy. Utrzymanie takiej wanny również nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie środki rozpuszczające kamień, który osadza się w dyszach i regularnie czyścić naszą wannę. Odpowiednio traktowana, będzie służyć przez długie lata.

Kupno wanny nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Producenci oferują szeroką gamę niedrogich, acz dobrze wykonanych i ładnych wanien, przeznaczonych do niedużych przestrzeni. Mając małą łazienkę, nie musimy rezygnować z niewątpliwej przyjemności ciepłej kąpieli z bąbelkami i relaksującymi olejkami eterycznymi.