Przejdź do treści

Wanna z hydromasażem odzwierciedleniem luksusu

Dla miłośników spędzania czasu w wodzie posiadanie własnego jacuzzi to marzenie. Szczególnie w bogatych domach zagranicą jest to popularna forma zarządzania przestrzenią w ogrodzie. Widać to głównie w amerykańskich filmach, gdzie zamożniejsze rodziny montują na zewnątrz wanny z hydromasażem.

Czy wanna zewnętrzna to dobry pomysł?

duża wanna zewnętrzna z hydromasażemObecnie wanny z hydromasażem nie spotyka się wyłącznie w SPA lub ekskluzywnych hotelach. Każdy kto ma odpowiedni fundusz może zamontować na swojej posesji basen lub jacuzzi. Jest to dość popularna forma zagospodarowania ogrodu. Jednak nowatorskim pomysłem jest duża wanna zewnętrzna z hydromasażem. Ten trend dotarł do Polski z Zachodu i rozpowszechniony jest na szeroką skalę. Dla fanów relaksu takie urządzenie to idealna forma odprężenia po ciężkim dniu w pracy. Jednak jest to stosunkowo drogi nabytek. Aczkolwiek dla tych, którzy cenią wygodę i chcą przeznaczyć większy budżet na rozbudowę swojego ogrodu to świetny pomysł. Atutem takiej wanny zewnętrznej jest zdecydowanie możliwość relaksu na świeżym powietrzu. Można bowiem we własnym domu poczuć się jak na termach. Wannę z hydromasażem wykorzystuje się również do kąpieli zdrowotnych, ponieważ terapeutyczne działanie temperatury i masaż zapewnia ukojenie mięśniom. Cechą takich sprzętów jest także wbudowana ochrona przed insektami oraz podświetlenia ledowe, ponadto termoizolacja i ergonomiczne zagłówki. Sprzęt jest intuicyjny, łatwy w obsłudze, zapewnia luksus i wygodę.

Żeby urozmaicić wygląd balkonu lub tarasu można zamontować w tych miejscach wannę z hydromasażem i cieszyć się niebanalną aranżacją. Atutem takiego sprzętu są bezapelacyjnie ciche pompy, które filtrują wodę oraz kolorowe halogeny umożliwiające piękną grę świateł zwłaszcza wieczorami.