Przejdź do treści

Wakacje all inclusive były idealne

W zeszłym roku byłam w Grecji z dzieciakami i rodziną męża. Bardzo dobrze wspominamy ten wyjazd. Przygotowywaliśmy się do niego bo wiadomo, że przy dzieciach wszystko musi być ustalone. W tym roku obchodzimy z mężem rocznicę ślubu dlatego poprosiłam rodziców aby zajęli się naszymi dziećmi a ja zabieram męża na szybkie wakacje. Nasze dzieciaki zawsze z nami podróżowali ale zdecydowałam, że należy nam się jakiś relaks.

Wyjechaliśmy do Grecji

wakacje grecja all inclusive last minuteGrecja nam się spodobała i bardzo się cieszę, że udało mi się zorganizować wypad w piękne miejsce. Marcin był zaskoczony moją niespodzianką. Zawsze staram się zorganizować coś fajnego z okazji naszej rocznicy bo dobrze nam się układa i warto pielęgnować związek. Do tej pory nigdy nie korzystaliśmy z szybkich wakacji. Zawsze wszystko planowaliśmy nawet jak nie mieliśmy dzieci. Teraz zupełny spontan więc wakacje last minute ale z opcją all inclusive. Zależało mi żebyśmy o nic sie nie musieli martwić. Wakacje Grecja all inclusive last minute okazały się bardzo dobrym pomysłem. Byliśmy zachwyceni naszym wyjazdem. Miejsce pokazało się idealne. Mieliśmy przytulny pensjonat, który znajdował się blisko morza. Woda była cieplutka, ludzi nie było dużo więc było spokojnie. Wszystkie posiłki, które mieliśmy serwowane były bardzo smaczne. Staraliśmy się też próbować różne potrawy, których do tej pory nie jedliśmy. Lubimy z mężem eksperymentować.

Grecja ponownie nas urzekła i chyba to będzie taki nasz sprawdzony kierunek. To jest bardzo piękny kraj. Nasze wakacje nie trwały długo ale odpoczęliśmy i sporo zwiedzaliśmy. Z dziećmi niestety nie można sobie pozwolić na długie wycieczki więc tym razem korzystaliśmy z takiej możliwości. Byliśmy wdzięczni rodzicom, ze pomogli nam przy dzieciakach. Przywieźliśmy każdemu pamiątkę.