Przejdź do treści

Udany wypoczynek w świętokrzyskim

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zapracowanymi ludźmi z powodzeniem można by nazwać nas pracoholikami. Odróżnia nas jednak od nich jedna cecha, którą bardzo w sobie lubimy. Mianowicie kiedy tylko nadchodzi weekend, wykorzystujemy go w stu procentach. Spędzamy go razem, robimy rzeczy, które lubimy, bądź też wyjeżdżamy na krótkie wypady. Tak też było i tym razem, do czego dodatkowo zmotywowała nas premia, którą dostaliśmy. Postanowiliśmy więc spędzić weekend w innym województwie.

Województwo świętokrzyskie kusi pięknymi krajobrazami

atrakcyjny weekend w świętokrzyskimKiedy tylko dowiedzieliśmy się, że obydwoje otrzymaliśmy premie, momentalnie zdecydowaliśmy się na weekendowy wypad. Postanowiliśmy, że zafundujemy sobie atrakcyjny weekend w świętokrzyskim. Obydwoje mamy sentyment do tego regionu, ponieważ poznaliśmy się w jednym z większych miast tego województwa. Kiedy dopełniliśmy wszelkich formalności, spakowaliśmy swoje walizki, wsiedliśmy do auta i ruszyliśmy w drogę. Po drodze oczywiści słuchaliśmy swojej ulubionej składanki piosenek, którą zazwyczaj wybieraliśmy na dłuższe podróże. Zawsze nastrajała nas ona bardzo pozytywnie. Tak było i tym razem. Kiedy dotarliśmy do hotelu, który zabookowaliśmy, byliśmy świadomi swoich wyśmienitych humorów. Województwo świętokrzyskie przywitało nas piękną pogodą, którą planowaliśmy spożytkować. Niemal od razu udaliśmy się na spacer po okolicy, ciesząc się pięknymi krajobrazami tego regionu Polski.

Z województwa świętokrzyskiego wróciliśmy pełni energii, z bateriami naładowanymi na kolejne kilka tygodni ciężkiej pracy. Do dziś bardzo polecamy wielu swoim znajomym tamtejsze tereny, które nas wyjątkowo urzekły swoim urokiem i urodą. Z niecierpliwością czekamy także na możliwość kolejnego wyjazdu w tamtejszy piękny zakątek Polski!