Przejdź do treści

Ubrania plus size

W ten weekend przyjechała do mnie moja kuzynka. Dawno się nie widziałyśmy, a tym samym stęskniłyśmy się za sobą. Tak naprawdę planowałyśmy to spotkanie już od wielu miesięcy. Jednak zarówno ja, jak i ona pracujemy na pełen etat, dlatego ciężko nam było dograć terminy, aby każdej z nas pasowała konkretna data.

Moda w wydaniu plus size

moda plus sizeJuż nawet kilka spotkań odwołałyśmy, ponieważ zawsze coś wypadło. Na szczęście ostatnio nic nie stanęło nam na drodze i do spotkania doszło. Jednym z punktów pobytu mojej kuzynki u mnie był wspólny wypad na zakupy do galerii handlowej. Już jako nastolatki uwielbiałyśmy razem chodzić na zakupy i kupować przeróżne ubrania. Kiedy więc nadeszła sobota, z samego rana wybrałyśmy się na wspólny shopping. Moja kuzynka ma nieco inną figurę ode mnie, dlatego szukałyśmy przede wszystkim sklepów z moda plus size. Na szczęście nie musiałyśmy aż tak daleko szukać, ponieważ wiele sieciówek oferuje ubrania w większych rozmiarach. Jeszcze do niedawna największym dostępnym rozmiarem w większości sieciówek był rozmiar 42, znalezienie czegoś w rozmiarze 44 lub 46 graniczyło z cudem. Bardzo się cieszy, że dzisiaj osoby, które nie są szczupłe mają większy wybór i nie muszą korzystać tylko z niewielkiej liczby sklepów. Wracając jednak do zakupów z moją kuzynką, wspólnie wybrałyśmy kilka naprawdę fajnych ubrań. Zależało nam na kilku modnych ciuchach, które okazały się idealnie pasować nie tylko do jej figury, ale również do jej stylu i poczucia estetyki

Wśród nich była między innymi kurtka jeansowa, klasyczne eleganckie spodnie w kant oraz piękna prosta spódnica. W dodatku okazało się, że każde wybrane przez nas ubranie jest wykonane z naprawdę dobrych jakościowo materiałów i jest uszyte naprawdę starannie oraz porządnie.