Torby HDPE – najlepsze foliowe torby

Otwarcie sklepu zoologicznego było dla mnie marzeniem, które długo wydawało się absolutnie niemożliwe do realizacji. Jednak, gdy coś bardzo chcemy osiągnąć i wystarczająco mocno będziemy na to pracować, to można zrobić wszystko. W końcu udało się taki sklep otworzyć. Kiedy już on funkcjonował, to starałam się dostosowywać jak najbardziej do potrzeb klientów, bo zależało mi na tym, by mieli oni sklep, w którym zawsze znajdą coś dla swoich zwierzaków.

Torba foliowa HDPE do zrywania

foliowe torby hdpeOd początku wiedziałam, że chcę sprzedawać jedynie artykuły dla zwierząt, a nie same zwierzęta. Wszystko sobie bardzo dobrze rozplanowywałam. Jednak nie wszystko da się przewidzieć i dopiero kontakt bezpośredni z klientem pokazuje, czego w danym sklepie brakuje. W moim przypadku odwiedzający mnie ludzie pytali się często, czy można kupować karmy na wagę. Ja tego nie miałam, ale widać było, że muszę taką szansę zapewnić ludziom, bo stale się o to pytają. Nie miałam problemu z dostosowaniem mebli tak, by ludzie sami mogli nakładać sobie tyle karmy, ile chcą kupić. Potrzebowałam jednak woreczków, do których mogliby sobie tę karmę nakładać. Pomyślałam, że sprawdziłyby się w tym foliowe torby HDPE, które można łatwo od siebie odrywać, a przy tym są niezwykle wytrzymałe i bez problemu sprawdzą się właśnie w takiej roli, na jaką je przygotowywałam. Zaopatrzyłam się więc w sporo takich rolek z torbami, by ludzie mieli je na wyciągnięcie ręki.

Szybko okazało się to sukcesem. Praktycznie większość moich klientów w ten sposób wolało kupować karmę, zamiast nabywać całe gotowe i duże paczki z jedzeniem dla psa czy kota. Torby foliowe więc bardzo szybko mi się kończyły, na szczęście miałam kontakt do sprawdzonego producenta, który mi je dosyłał na zamówienie.