Przejdź do treści

Szybkie badanie poligraficzne

 

Większość osób zapytana czy kłamie, z pewnością odpowie, że nie, bo nie pozwoli im na to ich ego. Jednak prawda jest taka, że każdy z nas mówi nieprawdę i robi to w różnych, mniej lub bardziej ważnych kwestiach życiowych.

Na czym polegają badania wariograficzne?

badanie poligraficzneKażdy z nas uczy się oszukiwać już we wczesnym dzieciństwie, robiąc to na początku bardzo nieudolnie. Z wiekiem doskonalimy tą umiejętność, aby w dorosłym życiu móc swobodnie z niej korzystać. Przeważnie kłamstwo u innych rozpoznajemy po ogólnym zachowaniu lub samej treści komunikatu, ale bywają sytuacje, kiedy ktoś jest doskonałym kłamcą i opanował do perfekcji tą technikę, przez co bardzo ciężko jest rozpoznać, kiedy ktoś mówi prawdę, a kiedy nie. W takiej sytuacji jedyny skutecznym sposobem na rozszyfrowanie intencji jest badanie poligraficzne, które jest prowadzone przez Instytut Badań Wariograficznych. Ma on swoją siedzibę w Warszawie, ale badanie można także wykonać w jednym z dwudziestu siedmiu oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Na podstawie wariografu można ustalić z dziewięćdziesięciopięcio procentową skutecznością czy ktoś mówi prawdę czy oszukuje. Oczywiście warunkiem koniecznym jest właściwy sposób przeprowadzenia badania, czyli przez wykwalifikowanych i certyfikowanych testerów. Każdy z nas może się poddać badaniu poligraficznemu, które jest bezpieczne, sprawdzone i powszechnie wykorzystywane przy wielu sprawach rozwodowych, gdzie konieczne jest potwierdzenie lub wykluczenie ewentualnej zdrady.

Cena badania poligraficznego to koszt od tysiąca do tysiąca dwustu złotych, zatem nie należy ono do najtańszych. Jednak często się okazuje, że to jedyny sposób na ustalenie stanu faktycznego i przebiegu przeszłych wydarzeń, gdzie na przykład nie było świadków.

Na https://bez-klamstw.pl/ znajduję się korzystna oferta badania poligraficznego.