Przejdź do treści

Szybka wymiana wyświetlacza

Jest wiele marek, ale Apple jest jedną z tych, która cieszy się szczególną renomą. Oczywiście jest to zasługa wyznaczania trendów i rozwiązań, jakich nie znajdziemy w żadnych innych urządzeniach. Pamiętać jednak należy, że nawet najlepszy sprzęt nie jest nieśmiertelny.

Krakowscy specjaliści od wymiany wyświetlaczy

wymiana szybki iphone 7 krakówZarówno iPhone’a, jak i każdy inny smartfon rozbić jest bardzo prosto, gdyż wystarczy upadek z niewielkiej wysokości. Oczywiście czasem zdarzy się tak, że urządzenie spadnie na krawędź i wyświetlacz pozostanie nienaruszony, jednakże jest to rzadkość. Najczęściej bowiem spada właśnie w taki sposób, że szybka ulega całkowitemu lub częściowemu rozbiciu, co w perspektywie, uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Dlatego też, nie ma się czemu dziwić, że klienci serwisów GSM to głównie osoby, które przychodzą właśnie z tego rodzaju zleceniem. iPhone 7 jest urządzeniem, którego premiera miała miejsce dość dawno, toteż w jego przypadku, koszt wymiany szybki wcale nie jest duży. Mówimy bowiem o kwocie 150-200 złotych, co stanowi mniej niż jedną szóstą ceny urządzenia, zatem można uznać, że jest to opłacalne. Zatem jeśli zainteresowała nas wymiana szybki iPhone 7 Kraków jest miejscem, gdzie znajdziemy wiele serwisów dedykowanych marce Apple. Wiele z nich działa w ścisłym centrum miasta, toteż można je „obdzwonić”, by łatwo porównać ich cenniki i wybrać ofertę najbardziej optymalną. Wiele z nich posiada również profile na portalach społecznościowych.

Rozbicie wyświetlacza zdarzyło się niemal każdemu posiadaczowi smartfona, ale do czasu, gdy to nie miało miejsca, zapewne każdy z nas lekceważył możliwość założenia specjalnego, ultra-twardego szkła, które osłoni wyświetlacz nie tylko od uszkodzeń mechanicznych, ale i od wody.