Szybka wymiana waluty po dobrym kursie

Mam szalonego chłopaka, bo sama jestem szalona. Uwielbiam przedsięwzięcia nieplanowane i spontanicznie podejmowane decyzje. Kochamy życie i kochamy zwiedzanie. Tym razem czekaliśmy na jakąś wycieczkę last minute do Azji. Gdy pewnego dnia się pojawiła, musieliśmy bardzo szybko zareagować.

Czy w Warszawie jest dobry kurs walut?

kursy walut WarszawaPotrzebowaliśmy pieniędzy. Ponieważ na wycieczki zarabialiśmy funty za granicą, nie wymienialiśmy ich nigdy po powrocie. Kurs był na tyle opłacalny, że warto było czekać – prawie zawsze – na wymianę. Sprawdzaliśmy kursy walut codziennie – czy nie dzieje się nic złego i czekaliśmy na wymianę, gdy tylko pojawi się okazja. Czasami opłacało się jechać do innego miasta na wymianę, ale to tylko wtedy, gdy było nam to na rękę. Jednak zazwyczaj na tapecie mieliśmy kursy walut Warszawa. Tym bardziej, że czasem nie zamienialiśmy waluty na złotówki. Często przez nasze ręce przechodziły cztery różne waluty w ciągu doby. Tym razem jednak potrzebowaliśmy złotówek, bo wycieczka była zorganizowana i trzeba było uiścić opłatę. Kurs funta był całkiem niezły, zawsze też przy większej ilości mamy możliwość negocjowania ceny. Kursy są podobne w wielu kantorach dlatego tylko przy dużych ilościach robi to istotną różnicę. Nasza wycieczka miałam wynieść nas dobre kilka tysięcy, więc nam robiło różnicę. I tak jak nie mieliśmy wpływu na kurs, tak mieliśmy wpływ na kantor, do którego pójdziemy. Szybko podjęliśmy decyzję i jeszcze tego samego dnia wykupiliśmy wycieczkę. Czułam, że obrany tym razem kurs będzie najciekawszy w moim życiu.

Podróżowanie jest dla mnie sposobem na życie. Jedni inwestują w domy i samochody, a jeszcze inni we wspomnienia. Ja wolę to drugie, nienamacalne, ale jakże piękne. Niby do kupienia, ale nie do końca. Ja to uwielbiam. To że byłam tam i tu, i że był ze mną mój chłopak. Pozostawiliśmy w tych miejscach cząstki siebie…