Przejdź do treści

Szumiące misie dla malucha

Obecnie w Polsce i za granicą powstała moda na szumiące misie. Nie jest ona zła, gdyż metoda szumiących misiów działa, dzięki czemu wielu rodziców może w efektywniejszy sposób usypiać swoje pociechy. Dlatego coraz więcej rodziców decyduje się na zakup tego typu zabawki dla dziecka, która pomoże im przy odwiecznym problemie usypiania.

Maskotka szumiąca dla naszej pociechy

WhisbearKażdy rodzic zna moment, w którym włącza suszarkę albo kran w łazience. Siedzimy wtedy z dzieckiem i mamy nadzieję na to, iż szybko zaśnie, gdyż w łazience przy kranie albo przy gniazdu nie jest nam najwygodniej i sami czujemy się wykończeni. Dlatego powstał whisbear, który dzięki delikatnym szumom w kilku trybach pozwala nam na szybkie uśpienie dziecka. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ dziecko zaczyna czuć się komfortowo i bezpiecznie przy szumiącej zabawce, która imituje nieco warunki z łona matki. Dlatego już nie obudzi się przez przypadek, ponieważ zapomnieliśmy wyłączyć dźwięku telefonu albo sąsiad uznał, iż ma do nas sprawę i puka do drzwi. Ważne jest to, iż misie te wyłączają tryb szumienia automatycznie po niespełna godzinie, dlatego nie będziemy musieli samo wyłączać zabawki, przez co dziecko może spać z tą przytulanką. To naprawdę rewelacyjne rozwiązanie dla wielu rodziców, które coraz częściej jest polecane w internecie i nie tylko. Masa pozytywnych komentarzy zapewni nas o jakości szumiących zabawek dla maluszka.

Wybór szumiącej zabawki do snu może okazać się dla nas najlepszym wyborem. To wszystko z powodu tego, iż dzieci czując i słysząc delikatne szumy mają wrażenie, iż na powrót są w łonie matki. Uspokaja je to i wycisza, dlatego w tak łatwy sposób zasypiają. Wielu rodziców poleca ten produkt, gdyż jest naprawdę fenomenalnym rozwiązaniem.