Przejdź do treści

Szafka podwieszana do małej łazienki

 

Kiedy urządzamy nasze mieszkanie, bardzo często jedną z większych trudności, z którą się borykamy, jest nasza niewielka łazienka i to, w jaki sposób możemy ją wyposażyć, by nie odbierać jej całkowicie przestrzeni, którą w niej dysponujemy, a jednocześnie, by była ona pomieszczeniem w pełni funkcjonalnym. Połączenie tych dwóch właściwości jest jak najbardziej możliwe, przy właściwym planowaniu przestrzeni.

Podwieszana szafka dopasowana do umywalki

szafki łazienkowe podwieszaneJednym z większych dylematów, z którymi będziemy musieli sobie poradzić jest kwestia umywalki i tego, jaką szafkę pod nią umieścić. Oczywistym jest bowiem, że jeśli chcemy najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą posiadamy, powinniśmy umieścić w naszej łazience szafkę podumywalkową. Dobrym rozwiązaniem może być wybór produktu takiego jak szafki łazienkowe podwieszane, które – kiedy brakuje nam w łazience miejsca – mogą być dopasowane wielkością do szerokości posiadanej przez nas umywalki. Dzięki temu w pełni wykorzystujemy miejsce, którym dysponujemy pod umywalką, a jednocześnie nie odbieramy sobie przestrzeni po bokach umywalki. Szafki podwieszane są też estetycznym rozwiązaniem, które przy dobrej organizacji łazienki, może dodać jej efektu lekkości i dać optyczne złudzenie większej przestrzeni. Doskonale w tego typu zabiegu sprawdzi się zakup białej, lakierowanej szafki, która będzie dodatkowo odbijać światło i optycznie wpływać na powiększenie pomieszczenia. Jednocześnie tego typu szafka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Szafki podwieszane dostępne są w różnorodnych realizacjach, więc generalnie nie będziemy mieli problemu, by dobrać odpowiednią szafkę, nie tylko do naszej umywalki, ale również do zaplanowanej stylistyki łazienki. Jeśli posiadamy większą łazienkę, możemy zdecydować się na większą szafkę podwieszaną, zyskując tym samym dodatkową przestrzeń do wykorzystania.