Przejdź do treści

Świąteczny kalendarz książkowy personalizowany

Pracuję w dość dużej firmie, może nie korporacji, jednakże nie jest też to małe kilkuosobowe przedsiębiorstwo. Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia organizowana jest wigilia pracownicza, z którą zawsze mam związane miłe wspomnienia. Oprócz integracji z innymi pracownikami firmy bardzo lubię też drobne upominki, które od firmy otrzymuje cała załoga.

Jestem zadowolona z kalendarza personalizowanego

kalendarz książkowy personalizowanyTegoroczna firmowa wigilia była jak zwykle bardzo udana. Jedzenie było naprawdę przepyszne i mogłam porozmawiać z wieloma osobami na różne tematy, na które nie mamy czasu rozmawiać w czasie pracy. W prezencie gwiazdkowym oprócz corocznej premii świątecznej, dostaliśmy też kalendarz książkowy personalizowany, który strasznie mi się spodobał. Jestem fanką kalendarzy, bo w nich, a nie w telefonie spisuję wszelkie ważne terminy, zarówno spotkań biznesowych, jak i ważnych prywatnych wydarzeń. Kalendarz jest czerwony a na środku ma nadrukowane logo firmy w złotym kolorze. Okładka jest twarda, a jej brzegi są pozłacane, więc wszystko wygląda bardzo stylowo. Strasznie podoba mi się taki elegancki styl. Wnętrze kalendarza jest również super, bo kartki wykonane są z naprawdę wysokiej jakości papieru. Podoba mi się również sposób w jaki wszystko zostało pogrupowane w środku kalendarza. Jest to kalendarz dzienny, a takie kalendarze wolę zdecydowanie bardziej niż kalendarze tygodniowe. Także kalendarz ten w pełni trafił w mój gust i potrzeby.

Kalendarza firmowego, który dostałam z firmy używam bardzo często i sprawdza mi się naprawdę świetnie. Podoba mi się jego wygląd i po czasie mogę stwierdzić również, że ten spersonalizowany kalendarz jest bardzo solidny, co jest dla mnie najważniejsze. Kojarzy mi się z grubą książka w twardej okładce.