Przejdź do treści

Sprawnie zorganizowana przeprowadzka

Zmiana miejsca zamieszkania nie była dla mnie łatwą do podjęcia decyzją. Od dziecka mieszkałam w Bydgoszczy i uwielbiałam swoje miasto. Otrzymałam jednak tak korzystną ofertę pracy w Gdyni, że zapewne w przyszłości żałowałabym, gdybym jej nie przyjęła. Dlatego postanowiłam się wyprowadzić.

Pomoc przyjaciela przy przeprowadzce do Gdyni

przeprowadzki trójmiastoZnalazłam sobie przytulne mieszkanie w Gdyni, które nie kosztowało aż tak wiele. Musiałam jednak zorganizować przeprowadzkę i stanęło przede mną ogromne wyzwanie. Miałam wiele rzeczy do zabrania i nie posiadałam żadnego samochodu. Wydawało mi się, że najtrudniejsze były właśnie takie przeprowadzki Trójmiasto zawsze mi się podobało i właściwie to nawet zaczęłam się cieszyć z tych wszystkich zmian. O pomoc przy przeprowadzce poprosiłam swojego przyjaciela. Miał on dość duży samochód, w którym zmieściłyby się zapewne wszystkie moje rzeczy. Radek, mój wieloletni przyjaciel chętnie zgodził się pomóc mi przy przeprowadzce i nawet przyjechał do mnie następnego dnia wieczorem, żeby pomóc mi popakować rzeczy. Zauważył, że miałam tego sporo i może nie zapakować wszystkiego do auta. Wtedy też wpadł na pomysł, żeby od ojca pożyczyć jego samochód dostawczy. Jego ojciec się zgodził bez problemu i już wiedziałam, że przeprowadzka będzie sprawna. Z pomocą Radka wszystko udało się sprawnie załatwić i już w piątek rano jechałam do Gdyni ze wszystkimi swoimi rzeczami, które zmieściły się bez problemu w aucie dostawczym. Czekało na mnie nowe życie.

Radek wszystkie rzeczy wniósł mi do mieszkania i pomógł się rozpakować. Obiecał mnie odwiedzać co jakiś czas i się ucieszyłam. W Gdyni jeszcze nie miałam żadnych znajomych a towarzystwo zawsze sobie ceniłam. Radek wrócił do domu następnego dnia jak już się urządziłam.