Przejdź do treści

Słynne czapki serialowe

Zapewne każdy z nas nieraz miał tak, że po obejrzeniu jakiegoś serialu, tak bardzo się nim zainteresował, że chciałby wczuć się w rolę głównego bohatera. Mowa tu nie tylko o zachwyceniu jego sposobem zachowania, lecz chodzi również o jego ubiór, nawet jeśli ma się na myśli dodatek do ubioru wierzchniego jakim jest czapka.

O co chodzi z czapkami Peaky Blinders?

czapki Peaky BlindersPosiadanie czegoś, co pojawiło się w uwielbianym przez nas filmie lub serialu jest uczuciem niesamowitym. Można cofnąć się do czasów, które zostały przedstawione w danym materiale i przynajmniej stylistycznie poczuć jakby się tam było. Własnie dlatego na rynku pojawiły się czapki Peaky Blinders, związane z jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Fani tej serii mogą swobodnie delektować się modą, która została tam zaprezentowana. Peaky Blinders to brytyjski serial telewizyjny o gatunku kryminalnym powiązanym z dramatem historycznym. Serial jak do tej pory posiada aż pięć sezonów, natomiast premiera pierwszego z nich ukazała się na ekranach w 2013 roku. Serial szybko podbił serca fanów kryminałów, unikatowo opowiadając o losach mafijnej rodziny. Czapki, które zostały nazwane na cześć tego serialu mają kształt taki sam, jaki miał na sobie główny bohater serialu. Dzięki temu, że te nakrycia głowy zrobione są z wielu różnych materiałów, są przeznaczone na każdą porę pogodową, dlatego ich popularność na rynku wciąż rośnie. Dodatkowo sporym wyborem jest również kolorystyka. Każdy fan znajdzie coś dla siebie.

Z nakryciem głowy Peaky Blinders można poczuć się jak na planie filmowym. Jako fan kultowego kryminału powinno się posiadać tak unikatową czapkę, aby zaspokoić swoje wewnętrzne pragnienia. Dzięki temu możemy być o krok bliżej czasów, w których działa się serialowa historia.