Przejdź do treści

Ślub, rodzina, dziecko i co dalej?

Kiedy poznajemy swoją partnerkę na początku przeważnie podchodzimy do tematu zbyt poważnie. Mamy wrażenie, że jeszcze jesteśmy młodzi i mamy mnóstwo czasu na zobowiązania poważne deklaracje. Po pewnym czasie jednak przekonujemy się, że to ta jedyna. Wytrzymuje z nami, martwi się o nas. Chcemy założyć z nią rodzinę, dochodzi do oświadczyn u ślubu i… bańka pęka. Co dalej? 

Jak odzyskać miłość żony – poradnik 

porady jak odzyskać miłość żonyNa samym początku po ślubie jest pięknie. Przecież wszyscy mówili, że nic się nie zmieni. Ślub to tylko formalność i wszystko przejdzie do porządku dziennego. W końcu przychodzi moment, kiedy wasza rodzina się powiększa. Przychodzi na świat pierwsze dziecko. Wywraca wszystko do góry nogami, ale przecież to marzenie każdej rodziny aby wreszcie mieć potomka. Jednak w momencie pojawienia się dziecka pojawiło się poczucie odrzucenia na drugi plan, bo to potrzeby pociechy są stawianie na pierwszym miejscu. Krzyk, płacz i żona zaraz biegnie do łóżeczka. Nie chcąc jej przeszkadzać, bo dziecko uspokaja się w jej ramionach. I tak ludzie się od siebie oddalają. Żona ma pretensje, że mąż nie pomaga przy dziecku. Jest duże poczucie odrzucenia. Dlatego też niezbędne są porady jak odzyskać miłość żony i sprawić aby to co było między wami przed ślubem i założeniem rodziny na nowo rozbłysło pełnym blaskiem. Przede wszystkim angażując się w pomoc żonie, ale nie tylko. Konsekwentnie krok po kroku przypominać jej o swojej miłości.

Może warto czasami oddać dziecko na parę godzin do babci i wybrać się na romantyczny spacer swoimi pierwszymi śladami? Pierwsza ławka, pierwszy park w którym doszło do spotkania. Romantyczna kolacja i parę godzin tylko i wyłącznie dla was. Młodzi rodzice często zapominają jak ważne jest pielęgnowanie wzajemnej miłości.