Przejdź do treści

Skorzystałam z polecanego skupu złomu

Zawsze staram się żyć w zgodzie z przyrodą. Zajmuję się między innymi segregowaniem odpadów i oddawaniem ich do recyklingu. Ostatnio zauważyłam, że nagromadziło mi się w domu już całkiem sporo puszek i innych rzeczy, które można byłoby oddać na złom i przy okazji trochę zarobić. Najpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie będę mogła oddać złom w dobrej cenie.

Poszukiwania skupu złomu w Poznaniu

polecany skup złomu w poznaniuPorozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Podpowiedziała mi ona, gdzie w okolicy znajduje się polecany skup złomu w Poznaniu. Okazało się, że skup ten znajdował się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Przyjaciółka wielokrotnie korzystała z tego miejsca i zawsze była bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że dawali jej tam bardzo dobre, atrakcyjne ceny. Zawsze rzetelnie wyceniali złom. Można tam było liczyć również na profesjonalną obsługę i możliwość negocjacji cen. Zachęcona tymi informacjami, postanowiłam dłużej nie wahać się i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Zapakowałam złom do bagażnika mojego samochodu i pojechałam na miejsce. Na miejscu nie było kolejki i bardzo szybko, sprawnie zostałam obsłużona. Byłam bardzo zadowolona z tego miejsca. Dostałam tam bardzo dobrą cenę za przywieziony złom. Z tym skupem można się zdecydować także na długoterminowe współprace, dzięki czemu cena jest jeszcze korzystniejsza.

Od tamtej sytuacji zawsze chętnie korzystam z tego miejsca. Dzięki temu, że oddaje złom do recyklingu w tym punkcie skupu, mogę mniej zapłacić za wywóz śmieci, a także jeszcze zarabiam na oddawaniu zużytych sprzętów i opakowań. Cieszę się, że podjęłam taką decyzję, a mojej przyjaciółce dziękuje za polecenie tego bardzo dobrego miejsca, gdzie można sprzedać zarówno niewielkie, jak i duże ilości złomu.