Przejdź do treści

Skorzystałam na ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Jako młoda osoba żyłam według jednej zasady. Uważałam, że należy się bawić tak, jakby jutro miało nigdy nie nadejść. W ten sposób doprowadziłam do powstania różnych długów. O części z nich zupełnie zapomniałam przez co ich nie spłacałam. Inne spłacałam, ale okazały się tak duże, że rata zaczęła mnie po prostu przerastać. Tym bardziej wtedy, gdy musiałam iść do pracy za najniższą krajową.

Poszukiwania prawnika od upadłości konsumenckiej

upadłość konsumencka - toruńMusiałam coś z tym zrobić, ponieważ tak nie dało się żyć. W dodatku zaczęłam mieć problemy zdrowotne przez co musiałam zrezygnować z pracy. Szybko przekonałam się, że jedynym dobrym rozwiązaniem może być dla mnie upadłość konsumencka – Toruń to miejscowość, w której zaczęłam poszukiwania prawnika, który pomógłby mi z tym tematem. Bardzo szybko znalazłam odpowiednią osobę, która miała doświadczenie w takich sprawach, a w dodatku posiadała szybkie terminy, dlatego zdecydowała się mnie przyjąć w swojej kancelarii jeszcze tego samego dnia. Bez wahania się do niej udałam i szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Prawnik bardzo dobrze wytłumaczył mi jakie są przesłanki upadłości konsumenckiej. Spełniałam je wszystkie, dlatego wzięłam od niego listę dokumentów, które musiałam skompletować przed złożeniem odpowiedniego wniosku do sądu upadłościowego. Kiedy już mi się to udało, ponownie się to niego udałam.

Przejrzał on wszystkie dostarczone przeze mnie dokumenty, a następnie pomógł mi w napisaniu odpowiedniego wniosku. Dowiedziałam się od niego także, jak będzie przebiegała rozprawa w sądzie, czego mogę się spodziewać po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, a także jakie będzie to miało dla mnie skutki w przyszłości. Wiedziałam, że bardzo na tym skorzystam tylko muszę się za siebie wziąć i poprowadzić tę sprawę.