Przejdź do treści

Siatka ciągniona do ogrodzenia

Istnieje wiele rodzajów siatek drucianych. Oczywiście mają one różne właściwości, a co za tym idzie mają również różne zastosowania. Jedne bardziej nadają się do ogrodzenia terenu, inne jako dodatkowe wzmocnienie tynku. Specyficzne parametry siatek zależą od ich zastosowania.

Przeznaczenie siatek ciągnionych

siatka cięto ciągnionaSiatka ciągniona znajduje zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, a nawet produktach rolno-spożywczych: w piekarniach. Jeśli interesuje Cię siatka cięto-ciągniona, cena na pewno Cię nie zaskoczy. Można powiedzieć, że jest to równowartość ceny innych podobnych produktów z drutu. Realne ceny zaczynają się od kilku złotych za metr bieżący, a najlepsze ceny mogą być wielokrotnie droższe. Wszystko zależy od wyboru producenta i dokładnego modelu. Z pewnością na dzisiejszym rynku nie ma czegoś takiego jak brak możliwości. Każdy, kto chce uzyskać np. ogrodzenie, której podmiotem wykonania będzie siatka cięto ciągniona, z pewnością bez problemu kupi odpowiedni model. Jeśli te produkty nie są dostępne w Twoim lokalnym sklepie, możesz je zamówić online. Nowoczesna technologia jest z pewnością korzystna, jeśli chodzi o handel. Dziś każdy znajdzie firmę, która dostarcza dokładnie taki rodzaj siatki cięto-ciągnionej, jakiej w danym momencie potrzebuje. Większość producentów wykonuje je ze specjalnej stali ocynkowanej. Mogą być również pokryte specjalną warstwą PVC. Dzięki temu siatka wygląda lepiej, może być na przykład zielona. Ponadto może być nieco trwalszy i wytrzymać niekorzystne warunki środowiskowe na zewnątrz.

Nie musisz decydować się na pierwszą znalezioną ofertę. Możesz poświęcić trochę więcej czasu na wyszukiwanie. Siatka kratowa oferowana jest przez wiele firm zajmujących się produkcją i handlem. Bardziej znani producenci, zajmują się także jej dystrybucją.