Przejdź do treści

Różnorodność produkowanych materacy

Pomagać ludziom można na różne sposoby. Wielu ludzi angażuje się w akcje charytatywne i w ten sposób pomaga tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Niektóre przedsiębiorstwa powstają dlatego, że chcą coś zmienić, podzielić się swoją wiedzą z innymi i pomóc wielu ludziom. Tworzą miejsca pracy z pasją.

Misja tworzenia materacy na skalę produkcyjną

materace produkcjaKażda działalność gospodarcza zaczyna się od pomysłu. Ja chciałem pomagać ludziom i zadbać o ich komfort w czasie snu. Dlatego też założyłem firmę, w której tworzymy różnorakie materace. Pomysł na nazwę firmy – twój dobry sen i materace produkcja – narodził się niespodziewanie. Jeżdżąc po Polsce poszukiwałem inspiracji na własny biznes i znalazłem go w jednym z hoteli, gdzie spędziłem ponad tydzień. Cierpiałem niezmiernie na niewygodnym łóżku, do tego stopnia, że ostatnie trzy doby spędziłem na podłodze. Wiedziałem, że muszę zapewnić innym komfort i zaoszczędzić takich chwil, które sam przeżyłem. Materace zacząłem produkować wedle standardów europejskich. Każdy z nich, który wychodzi z mojej linii produkcyjnej posiada certyfikat i świadectwo, które potwierdza jego zdolności prozdrowotne i ortopedyczne. Moi kliencie mają czuć się wypoczęci po śnie na łóżku z moim materacem. Staram się zaspokajać chęć osób spędzenia na nim wielu lat, czyli produkuję materace trwałe i nowoczesne. Wykorzystuje wiele materiałów, które nieuczulaną i doskonale przepuszczają powietrze. Moje materace przechodzą przez ręce wielu użytkowników – testerów, którzy przez wypuszczeniem całej serii, testują je, uwzględniając wiele zmiennych.

Moją misją było stworzenie małej firmy, produkujące kilkadziesiąt materacy rocznie. Obecnie moja działalność znacznie przewyższyła moje oczekiwania i wytwarzam ich wiele więcej. Nadal sam czuwam nad ich jakością i dbam o komfort wielu ludzi w całej Polsce podczas snu. Osiągnąłem w ten sposób swój spokój ducha.