Przejdź do treści

Robię stronę internetową dla architekta wnętrz

Znajomy obiecał, że jak będzie miał jakiegoś klienta, którego zainteresują moje usługi to na pewno go do mnie przyśle. Dopiero zaczynam działalność i zależy mi na zdobywaniu kontaktów. Jestem webmasterem i posiadam na prawdę ogromne doświadczenie.

Doskonale dogadałem się z architektem wnętrz

architekt wnętrz ze SzczecinaZnajomy dość szybko znalazł mi pierwszego klienta. Był to architekt wnętrz ze Szczecina, którego namówił na założenie własnej strony internetowej. Moim zdaniem każdy architekt powinien posiadać własną stronę w sieci, ponieważ większość ludzi w tych czasach w taki właśnie sposób poszukuje wszelkich usług. Postanowiłem osobiście spotkać się z tym człowiekiem, by lepiej go poznać i dowiedzieć się co dokładnie taki architekt wnętrz ze Szczecina robi. Dla mnie jest to zupełnie obca branża i byłem ciekaw wszystkiego. Na spotkanie przyszedł młody człowiek i dowiedziałem się, że tak samo jak ja dopiero zaczyna działać na własny rachunek. Pracował wcześniej jako architekt wnętrz ze Szczecina w jednej firmie, ale chciał być niezależny i wdrażać swoje innowacyjne rozwiązania. Pokazał mi swoje projekty, który przyniósł ze sobą na spotkanie. Byłem pod wrażeniem, bo facet jest na prawdę świetny w tym co robi. Z taką wyobraźnią to klientów na pewno mu nie będzie brakowało. Zabraliśmy się za omawianie strony. Dowiedziałem się jakie są jego oczekiwania, ale też mu sporo podpowiedziałem. Zasugerowałem, żeby koniecznie umieścił swoje projekty, które przyciągają uwagę. To będzie na pewno skuteczne w pozyskaniu klienta.

Moja strona internetowa pomogła temu architektowi, ponieważ wzbudził zainteresowanie nie tylko wśród osób w Szczecinie, ale w całym naszym województwie. Dla mnie to ogromny sukces, ponieważ i ja się spisałem przy swoim pierwszym zleceniu.