Przejdź do treści

Retro baterie do prysznica

 

W moim mieszkaniu posiadam łazienkę wykonaną w stylu retro. Jej remont przeprowadzany był stosunkowo dawno, w związku z czym nie zdziwił mnie fakt, że część armatury łazienkowej dobrze byłoby wymienić. Stwierdziłam jednak, że na razie mogę jeszcze z tym poczekać, jednak okazało się, że w międzyczasie zepsuła się nam bateria prysznicowa.

Zakup nowej baterii prysznicowej w stylu retro

bateria prysznicowa retroTroszkę mnie to zmartwiło, ponieważ poprzednia doskonale pasowała do wystroju tego pomieszczenia i obawiałam się, że nie znajdę w okolicznych sklepach drugiej takiej. Przyznać muszę, że faktycznie nie było łatwo. Miejscowe sklepy i markety budowlane nie posiadały w swojej ofercie zbyt wielu baterii prysznicowych, które wpadłyby mi w oko. Na szczęście rozwój technologii sprawia, że zakupów możemy dokonywać bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym bateria prysznicowa retro była dużo tańsza, niż w sklepach stacjonarnych, a do tego sklepy online posiadały znacznie szerszą ofertę tego typu produktów. Udało mi się znaleźć idealną baterię prysznicową, która doskonale pasowała do stylu mojej łazienki. Wykonana była z mosiądzu, a dodatkowo pokryta powłoką, która zapobiegała ewentualnemu rdzewieniu. Producent dawał nam długoletnią gwarancję, dzięki czemu byłam pewna, że w razie problemów nie będę musiała inwestować w kolejną baterię. Dodatkowym atutem zakupu baterii prysznicowej w sklepie internetowym była również cena.

Okazało się, że jest znacznie niższa, niż w przypadku stacjonarnych sklepów z armaturą łazienkową. To sprawiło, że mogłam dodatkowo zaoszczędzić na zakupie idealnej baterii prysznicowej. Zakupiona bateria jest solidnie wykonana i doskonale się nam sprawuje. Nie było problemów z jej montażem, a użytkowanie jej jest banalnie proste, więc nawet nasza najmłodsza pociecha nie ma z nią żadnego problemu. Mogę każdemu polecić tego typu baterie prysznicowe!