Przejdź do treści

Przygotowuję nowoczesne wieńce

Moja ciocia prowadzi kwiaciarnię od wielu lat. Często pomagałam jej w prowadzeniu biznesu ze względu na to, że ciocia jest sama. Nie ma męża i dzieci nie miał kto jej pomagać. Ja tak samo jak ciocia uwielbiam kwiaty. Chyba to własnie ciocia mnie zaraziła tym hobby. Wiele się od cioci nauczyłam i wczoraj ciocia zaproponowała mi przepisanie kwiaciarni.

Będę właścicielką kwiaciarni

wieńce pogrzebowe wrocławOczywiście byłam zaskoczona cioci propozycją. Ona na prowadzenie kwiaciarni poświęciła całe swoje życie. Ciocia przekazała mi, że ma do mnie pełne zaufanie. Wie, ze uwielbiam kwiaty i jej zdaniem przygotowuję przepiękne bukiety a także wieńce pogrzebowe wrocław. Mam dar i powinnam nadal to robić. Dzięki kwiaciarni będę miała stałą pracę a muszę przyznać, że ciocia osiągała zawsze spore zyski. Jest to związane z duża ilością klientów, które ją zawsze odwiedzały. Kwiaciarnia zawsze miała wiele zleceń na wieńce pogrzebowe i nie tylko. Jednak wieńce pogrzebowe były często zamawiane. Ciocia wymyślała zawsze różne wzory i polecała różne kwiaty. Do wieńca przyczepiała piękne szarfy z różnymi słowami, które sobie dany klient życzył. Nauczyła mnie robić piękne bukiety i wieńce i muszę przyznać, ze przygotowanie zamówień zajmuje mi nie wiele czasu/ Zdecydowała się przyjąć cioci propozycję. Zależy mi, żeby jej kwiaciarnia nadal znajdowała się na rynku. W naszym mieście jest spora konkurencja ale ciocia ma bardzo dobra pozycję i spor stałych klientów. Postanowiłam kontynuować jej tradycję.

Nadal będę przygotowywać wieńce a także inne bukiety. Wprowadziłam jednak do oferty możliwości wyboru wieńców. Do tej pory były tylko duże ale w świetnej cenie. Ja wprowadziłam małe a także średnie, z których na pewno wielu klientów będzie zamawiać kiedy będzie taka potrzeba.