Przejdź do treści

Przeprowadziłam się do nowego domu

Wiele lat mieszkałam za granicą i całkiem nieźle mi szło. Tęskniłam jednak za rodzicami i postanowiłam do nich wrócić. Na miejscu okazało się, że kupili oni nowy dom i byli w trakcie przeprowadzki. Cieszyłam się, że przyjechałam na czas, aby im pomóc.

Sprawna przeprowadzka do nowego domu

przeprowadzki GdańskTo była pierwsza przeprowadzka moich rodziców i nie potrafili się zorganizować. Zaoferowałam zatem, że znajdę firmę, która oferuje przeprowadzki Gdańsk i skorzystamy z ich usług. Ojcu mój pomysł od razu przypadł do gustu i cieszył się, że w taki sposób można wszystko załatwić. Rodziców zadaniem było tylko spakowanie w kartony wszystkiego, co zamierzali ze sobą zabrać do nowego domu. Znałam Marcina, który był kierowcą i pracował w takiej firmie, która oferowała przeprowadzki. Od razu nawiązałam z nim kontakt i bez problemu dogadaliśmy się w kwestii terminu. Rodzice zdążyli spakować wszystko na czas a ja im w tym pomogłam. Kiedy pojawił się u nas Marcin ze swoim kolegą to wszystkie kartony na nich czekali. Przeprowadzaliśmy się na obrzeża Gdańska i cieszyłam się z tego. Wszystkie kartony chłopacy sprawnie zapakowali do samochodu, który był tak duży, że wystarczyły tylko dwa kursy, żeby wszystkie rzeczy przewieść do nowego domu. Rodzice nie zabierali mebli, ponieważ w nowym domu było kompletne wyposażenie. Podziękowałam koledze, że tak sprawnie pomogli w przeprowadzce i w ramach podziękowania zaprosiłam ich jeszcze na pyszny obiad, który sama przyrządziłam. Wszystkim smakowało.

Z Marcinem jeszcze miałam okazję współpracować po kilku latach jak zdecydowałam się na samodzielne życie. Wynajęłam mieszkanie w centrum Gdańska i Marcin pomagał mi w przeprowadzce. Od tamtego czasu spotykamy się regularnie. Zwykła znajomość przerodziła się w przyjaźń.