Przejdź do treści

Profesjonalny wypełniacz do ust i zmarszczek

Od wielu lat marzyłam o tym, aby powiększyć sobie usta, jednak pomysł ten zawsze gdzieś spychałam na tył głowy uważając, że są obecnie ważniejsze sprawy do załatwienia. W końcu jednak postanowiłam sobie zrobić prezent urodzinowy i umówić się do profesjonalnego salonu na wypełnianie ust najlepszym z możliwych preparatów.

Nowoczesne wypełniacze do ust

wypełniacz princess fillerZabieg powiększający usta był moim pierwszym zabiegiem dotyczącym medycyny estetycznej dlatego też długo zwlekałam z podjęciem tej ostatecznej decyzji, robiąc sobie wymówki, a tak naprawdę po prostu zwyczajnie i po ludzku się stresując. Oczywiście okazało się, że nie było się czego bać ponieważ zabieg przeszedł praktycznie bezboleśnie, a efekty niesłychanie mocno mnie zaskoczyły. Zanim jednak udałam się do konkretnego salonu medycyny estetycznej najpierw poczytałam trochę o preparatach, które stosuje się w celu powiększania ust. Ze wszystkich dostępnych najbardziej przypasował mi wypełniacz princess filler będący obecnie najnowocześniejszym i najbardziej biokompatybilnym wypełniaczem na naszym rynku. Posiada on na tyle dobrą gęstość, że nasz organizm wolniej go rozkłada, co oczywiście pozytywnie przekłada się na długość efektów. W artykułach, jakie czytałam na temat tego wypełniacza często podkreślano też to, że bardzo równomiernie się rozkłada dając naturalne efekty, co było dla mnie bardzo ważną kwestią.

Po znalezieniu kliniki w której stosuje się ten wypełniacz z chęcią umówiłam się na wizytę robiąc sobie tym samym prezent urodzinowy. Jak się okazało po zabiegu był to bardzo trafiony prezent ponieważ choć wiedziałam czego się spodziewać, to jednak efekty niesłychanie mocno mnie zaskoczyły. Moje usta były powiększone w znaczny sposób, ale wyglądało to niezwykle naturalnie, a ponadto miałam wrażenie, że są znacznie bardziej nawilżone i jędrniejsze.