Przejdź do treści

Profesjonalnie zaprojektowana wizytówka

 

W firmie pracowałem najkrócej, ale mimo to nie miałem żadnej taryfy ulgowej od kierownika. Wymagano ode mnie tyle samo, ponieważ miałem doświadczenie zawodowe co w sumie było jednak oczywiste. Zawsze starałem się wywiązać ze wszystkich zadań we właściwy sposób.

Zaprojektowanie wizytówki dla ważnego klienta

wizytówki projekt poznańFirma, w której pracowałem zajmowała się projektami stron internetowych, aplikacji mobilnych czy folderów i wizytówek. Wizytówkami właśnie ja się zajmowałem. Zleceń na wizytówki projekt poznań wpadało dużo i miałem zawsze pełne ręce roboty. Ostatnio zgłosił się do firmy jakiś ważny klient, bo szef osobiście z nim rozmawiał w swoim gabinecie. Od razu wiedziałem, że będzie jakieś zlecenie, ale nie miałem pojęcia dla kogo. Okazało się, że ten klient zamówił projekt swojej wizytówki i oczywiście to ja miałem go wykonać. Nie czułem się zbyt pewnie, bo wiedziałem jakie to było ważne, ale nie dałem po sobie nic poznać. Do projektowania zabrałem się zaraz po tym, jak skończyłem swoje poprzednie zamówienie. Sprawdziłem czym zajmował się ten klient oraz poznałem specyfikę jego przedsiębiorstwa. Dzięki temu łatwiej było mi zabrać się za projekt wizytówki dla niego. Kierownik często do mnie zaglądał z pytaniem jak sobie radziłem, ale ja potwierdzałem, że wszystko jest w porządku. Radziłem sobie z tym projektem i jak już go skończyłem to byłem pewien, że był to w pełni profesjonalnie wykonany projekt wizytówki. Klient był zachwycony i zlecił druk tysiąca wizytówek mojego projektu.

W firmie praca mi się coraz bardziej podobała od tamtego czasu, ponieważ radziłem sobie z każdym projektem. Klienci często bywali wymagający, ale potrafiłem sprostać wszystkim oczekiwaniom. Byłem profesjonalistą, który z każdym dniem stawał się coraz lepszy.