Przejdź do treści

Profesjonalne pranie dywanów we Wrocławiu

Nigdy nie byłam wielką fanką prania i sprzątania. O wiele bardziej wolałam spędzać czas wolny na rozwijaniu swoich pasji oraz na ćwiczeniu na siłowni. Nie zmieniło się to do dziś, dlatego, gdy w moim biurze dywan był już bardzo mocno zabrudzony, wezwałam ekipę sprzątającą na pomoc.

Najlepsza ekipa od prania dywanów we Wrocławiu

pranie dywanów cena wrocławOkazało się, że znalezienie najlepszych fachowców w żadnej dziedzinie nie jest łatwe. W gazetach próżno szukać ogłoszeń firm zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem nietuzinkowych wygładzin. Nasz dywan jest bardzo duży i do tego perski. Ma chyba z pięćdziesiąt lat i jest prezentem, dlatego nie mogłam pozwolić, by ktokolwiek zniszczył go modnymi i popularnymi detergentami. W końcu, po wybraniu firmy oferującej szybkie i kompleksowe pranie wyjątkowych dywanów postanowiłam zaprosić ich do biura. Okazało się, że za fachowe pranie dywanów cena Wrocław nie jest zbyt wygórowana, a można od razu zobaczyć różnicę. Wybrana przeze mnie firma sprzątająca miała odpowiednie specyfiki i urządzenia, które rozpuściły brud i usunęły go z powierzchni dywanu. Najpierw został on mechanicznie wytrzepany. Potem przyszła pora na dokładne mycie go i suszenie oraz końcowe odkurzanie. Wykładzina była od razu sucha i pachniała świeżością, ale zażyczyłam sobie dodatkowego odkażania jej żeby pozbyć się drobnoustrojów i zalegających bakterii powodujących choroby. Wszystko to w trosce o pracowników, jak i żeby dłużej cieszyć się czystym dywanem w miejscu pracy.

Dla każdego, kto obawia się, że jego dywan nie odzyska już swoich kolorów mam dobre rozwiązanie – jest to poproszenie o pomoc firmę zajmującą się na co dzień dokładnym praniem i sprzątaniem. W ten sposób można przywrócić kolory wysłużonej wykładzinie i przy okazji go zdezynfekować.