Przejdź do treści

Potrzebowałem wiodącej wypożyczalni samochodów

Razem z moją żoną prowadziliśmy firmę, która współpracowała z klientami z całego kraju. Ostatnio postanowiliśmy z każdym z nich spotkać się osobiście i porozmawiać o dalszej współpracy. Nie chcieliśmy jeździć do nich transportem publicznym, ponieważ podróże zajęłyby nam za dużo czasu. Zdecydowaliśmy się wobec tego wynająć samochód w wypożyczalni w naszym mieście.

Wynająłem świetne auto z wypożyczalni

wiodąca wypożyczalnia aut w bielsku białejSzybko znalazłem bardzo dobre miejsce, gdzie oferowało wynajem samochodów. Była to wiodąca wypożyczalnia aut w Bielsku Białej. Dowiedziałem się, że oferuje ona sprawny wynajem sprawdzonych i nowych samochodów, które bardzo dobrze nadają się na dłuższe trasy. Właśnie czegoś takiego potrzebowałem. Nie wahałem się więc dłużej i jeszcze tego samego dnia udałem się do wypożyczalni, aby obejrzeć flotę ich samochodów i wybrać dla siebie najlepszy. Bez problemu znalazłem bardzo dobry samochód, który akurat w wybranym przeze mnie terminie nie był wynajęty i mogłem dokonać jego rezerwacji. Bardzo dobrym dla mnie rozwiązaniem, które oferowała ta wypożyczalnia było to, że nie nakładała ona dziennego limitu kilometrów, a także umożliwiała pomoc całodobowej infolinii, gdybym potrzebował pomocy z samochodem. To wszystko było już wliczone w cenę wynajmu, tak samo jak dodatkowe ubezpieczenie na wynajęte auto, które znosiło winę kierowcy w przypadku na przykład zarysowania karoserii.

Szybko przekonałem się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że auto okazało się sprawne techniczne. Zostało ono podstawione na wskazany przeze mnie adres czyste zarówno od środka, jak i od zewnątrz, a także zatankowane do pełna, dzięki czemu nie musiałem od razu po dopełnieniu formalności związanych z wynajmem szukać stacji benzynowej.