Przejdź do treści

Potrzebowałem nowego napędu automatycznego do bramy

Kto posiada bramy automatyczne ten wie jaka to wygoda i oszczędność czasu. No przynajmniej dopóki nie zabraknie nam prądu w domu czy też nie uszkodzi się coś w samej bramie. Nie mniej jednak, żona jak i ja byliśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu. Człowiek szybko przyzwyczaja się szybko do wygody i szybko zapomina jak to było z bramą tradycyjną.

Poszukiwania napędu automatycznego do bramy

napęd automatyczny do bramy dwuskrzydłowejNiestety minusem takich bram jest elektronika i jej podatność na wszelkie uszkodzenia czy też awarie. Kupiliśmy porządną, drogą bramę automatyczną dwuskrzydłową od znanego producenta. Służyła nam wiernie od wielu lat bez żadnych awarii. Jednak jak w samochodzie co jakiś czas trzeba wymieniać części, tak samo dzieję się to w przypadku bram automatycznych. Ostatnio zauważyliśmy, że brama chodzi ociężale, znacznie dłużej zajmuje jej pokonanie dystansu od pełnego zamknięcia do pełnego otwarcia. Po wizycie fachowca wiedzieliśmy, że napęd jest do wymiany, po prostu jego czas już nadszedł. Nie czekając, aż brama całkowicie stanie postanowiłem zamówić nowy napęd. Usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem – napęd automatyczny do bramy dwuskrzydłowej. Wyskoczyło mi wiele ofert od różnych producentów. Szybko znalazłem stronę producenta mojej bramy. Wybrałem sekcję napędy i znalazłem interesujący mnie model. Dokonałem zakupu, czas oczekiwania na przesyłkę wynosi od trzech do czterech dni roboczych.

 

Po odbiorze przesyłki od kuriera od razu zadzwoniłem po fachowca aby wymienił stary napęd na nowy. Całość przebiegła szybko i sprawnie nie było żadnych komplikacji przy tej czynności. Uregulowałem należność dla fachowca. Brama z powrotem działa jak powinna, otwiera się szybko i precyzyjnie. Liczę, że przez kolejne lata nie będę miał z nią żadnych przygód.