Przejdź do treści

Poszukiwania ziół dla królików

 

Ostatnio moja córka zrobiła mi bardzo dużą niespodziankę. Przyniosła do mieszkania królika miniaturkę. Podobno jej koledze z klasy urodziły się małe króliczki i teraz je rozdawał po znajomych. Zdecydowałam się przygarnąć to zwierzątko, chociaż nie miałam zbyt dużej wiedze na temat tego, jak się nim zajmować. Kupiłam klatkę i dowiedziałam się, że króliki powinny jeść dużo suszonych ziół.

Potrzebowałam najlepszych suszonych ziół dla królika

polecane zioła dla królika suszonePostanowiłam udać się do zaufanego sklepu zoologicznego, żeby kupić odpowiednie zioła dla naszego nowego lokatora. Sprzedawczyni od razu pokazała mi, jakie są najlepsze, polecane zioła dla królika suszone. Dowiedziałam się od niej, że powinno się kupować odpowiednio zbilansowane mieszanki ziołowe dla królików, które w swoim składzie nie zawierają domieszek jakichkolwiek zbóż. Zaleciła mi ona mieszankę ziołową, która nie ma w składzie także sztucznych barwników ani konserwantów. Za to można tam znaleźć suszony mniszek lekarski, kończynę, nagietki, chabry, szczaw oraz stokrotki pospolite. Zapewniła mnie ona, że taka mieszanka zapewnia królikom wszystkie niezbędne witaminy i minerały w odpowiedniej ilości. Zdecydowałam się od razu zakupić tą mieszankę suszonych ziół. Niska i atrakcyjna cena, szczególnie mnie do tego przekonała. Jeszcze tego samego dnia podałam taki pokarm naszego domowemu królikowi.

Muszę przyznać, że od razu się zorientowałam, że jest to bardzo dobra mieszanka. Miała bardzo ładny, delikatny, ziołowy zapach. Zioła były odpowiednio wysuszone, a opakowanie można było bez problemu zabezpieczyć przed dostaniem się wilgoci do środka. Dzięki temu miałam stuprocentową pewność, że na długo pozostaną one smaczne, zdrowe i świeże. Przygarnięty przez córkę królik wręcz się nimi zajada.