Przejdź do treści

Poszukiwania odpowiedniej sali weselnej

 

Jako wedding planner muszę spełniać wymagania każdego klienta, co w ogóle nie jest łatwe. Ci, którzy pracują z klientem wiedzą o tym doskonale. Nie ma reguły z jaką rzeczą muszę zmagać się najdłużej. Wszystko zależy od pary. Można jednak się domyśleć, że to sala weselna spędza sen z powiek. 

Jak znaleźć sale na przyjęcie, wesele?

sale na przyjęcie weselne Zielona GóraZawsze jest konflikt interesów, ponieważ młoda para chce, aby sala była ładna, klimatyzowana, miała dużą przestrzeń do tańczenia i generalnie bardzo dobrze się prezentowała. Oczywiście w grę wchodzi również cena, która ma być możliwie jak najmniejsza. z kolei właściciele lokali chcą zarobić, poszukują pieniędzy. Dlatego ja jako wedding planner muszę połączyć te interesy. Dlatego też staram się poszukać możliwie jak najlepszej i najtańszej sali a z samymi właścicielami negocjować i rozmawiać. Ostatnio trafiłam na naprawdę świetną sale na przyjęcie weselne Zielona Góra. Wiedziałam, że każda para, która będzie chciała wziąć ślub i wyprawić wesele w tej pięknej, malowniczej okolicy będzie mógł skorzystać z oferty tej sali. Sama wybrałam się tam na obiad – aby sprawdzić czy menu jest w stanie podbić kubki smakowe i okazało się, że wszystko było smaczne a przede wszystkim porcje były satysfakcjonujące. Dodatkowo sala miała potencjał – można było ją urządzić w najróżniejsze sposoby – okrągłe bądź kwadratowe stoły a pomimo tego zawsze zostawało wolne miejsce na parkiet czy orkiestrę. Postanowiłam nawiązać współpracę z właścicielami tej sali.

Kawałek dalej znajdował się gościniec, dzięki czemu goście z daleka mieli miejsce noclegowe. Kiedy tylko do swojej bazy dodałam tę salę pierwszych chętnych znalazłam już po dwóch tygodniach. Ślub w przyszłym roku w maju. Właściciele też są zadowoleni z tej współpracy.