Przejdź do treści

Postaw na naturalne dekoracje

plaster z brzozy magnes

Naturalne produkty stają się coraz bardziej popularne. Z jednej strony to kwestia ekologii, z drugiej – estetyki. Najwyraźniej podoba nam się to, co wyprodukowane z naturalnych materiałów. Przykład to drewno. Domy, zegarki, ale też dekoracje z tego materiału można bez problemów znaleźć w internecie i sklepach stacjonarnych.

Drewniane plastry wykorzystasz na wiele sposobów

plaster z brzozy magnesW coraz większej ilości domów i mieszkań pojawiają się na przykład plastry brzozy, dębu czy innych gatunków drzew. Do czego można je wykorzystać? Cóż, pomysłowość nie zna granic, więc możliwości jest naprawdę wiele. Choćby podstawka pod szklankę albo talerz może być drewniana. Mając sporej wielkości plaster można z niego wykonać taboret albo stolik. Jeśli wydrążycie wnętrze swojego drewnianego kawałka, to stanie się on pudełeczkiem na drobne przedmioty, na przykład na biżuterię. Opcji jest zdecydowanie więcej. Choćby jeśli idzie o plaster z brzozy magnes naklejony na jedną stronę sprawi, że mamy dekorację, którą można wykorzystać na lodówce. Na drobnych plastrach narysujcie litery, doklejcie magnesy i możecie tworzyć nawet napisy. Drewniany plaster może się również stać tabliczką, na której będzie możliwość pisania kredą. Tego typu produkty można wykorzystać również podczas uroczystości, na przykład przyjęć. Z drewna warto wykonać choćby winietki albo podziękowania w formie medali, jeśli to przyjęcie podsumowujące jakiś projekt albo konkurs.

Drewno jest naturalnym materiałem, co z pewnością jest jego dużym atutem. Wykorzystane na przykład do zrobienia domowych dekoracji albo uzupełnienia wystroju odwdzięcza się swoim zapachem. Co więcej, drewniane elementy pasują do wielu stylistyk, dlatego ich uniwersalność także sprawia, że coraz częściej pojawiają się w domach.