Przejdź do treści

Pościel z motywem Frozen dla dziecka

Niedawno zdecydowaliśmy się na to, aby jedno z pomieszczeń w naszym mieszkaniu zamienić w pokój dziecięcy dla naszej córki. Uznaliśmy, że to jest najlepszy czas, żeby sprawić jej taką niespodziankę. Postanowiliśmy więc wszystko zrobić w czasie, kiedy Monika była na kilkudniowym wyjeździe ze szkoły.

Pościel dziecięca ze wzorem Frozen

pościel frozenWynieśliśmy więc wszystkie przedmioty z tego pomieszczenia, po czym mąż zabrał się za malowanie na ulubione kolory naszej córki. Chcieliśmy mieć pewność, że nowy pokój przypadnie jej do gustu, ponieważ będzie dopasowany do jej upodobań. W tym czasie ja wybrałam się na zakupy, podczas których chciałam znaleźć jakieś ozdoby czy dodatki, które nadałyby pomieszczeniu przytulności oraz ciekawego charakteru. W końcu znalazłam coś, co jest nie tylko bardzo praktyczne, ale również piękne – pościel frozen. Od razu kupiłam dwa komplety, ponieważ ostatnio córka wręcz szaleje za postaciami z tej bajki. Ulubioną jest oczywiście pocieszny bałwanek Olaf, i to właśnie on znajduje się na jednym z kompletów. Na drugim umieszczono główne postaci z tej bajki. Bardzo się cieszę, że kolorystyka takiej pościeli rewelacyjnie pasuje do barw, jakie wybraliśmy na ściany. Po wstawieniu mebli przyszedł czas na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik – poukładaniu rzeczy w szafkach oraz ustawieniu wszystkich dodatków. Nie mogliśmy się doczekać, aż córka wróci z wycieczki.

Po przyjeździe Moniki wysłaliśmy ją pod pretekstem przyniesienia czegoś do pomieszczenia, które dla niej przerobiliśmy. Po otwarciu drzwi usłyszeliśmy tylko pisk zachwytu. Nowy pokój się jej bardzo podoba. Najbardziej do gustu przypadła jej pościel opatrzona motywem z jej ulubionej bajki – od razu wskoczyła więc na łóżko. Taka pościel jest piękna oraz bardzo przyjemna w dotyku.